gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Osmanlıda aile huzurunun kaynağı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Osmanlıda aile huzurunun kaynağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aile sorunları en büyük stres kaynağı

Aile sorunları en büyük stres kaynağı

Eskişehir - Anadolu Üniversitesi (AÜ) Fen Fakültesi İstatistik Bölümü öğrencilerinin araştırmasına göre, stresle başa çıkmak isteyen öğrencilerin yüzde 42’si arkadaşlarına, yüzde 28’i sevgilisine, yüzde 15’i ailesine, yüzde 7’si de uzmana danışıyor. Doç. Dr. Zerrin Aşan yönetiminde bu yıl gerçekleştirilen anket çalışması 8 fakültenin hazırlıktan 4. sınıfa kadar 52’si erkek 100 öğrenci...
  2. Osmanlı sarayında Aile içi cinayetler

Osmanlı sarayında Aile içi cinayetler

musa melek çelebi osmanlida cinayetler şehzade yakup osmanlıda cinayetler osmanlı cinayetleri Osmanlı devletinin selameti için katledilen insanlar Aile içi Cinayetler? 1-Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Bey, babası Ertuğrul Bey ölünce, Kayı aşiretinin başına geçmek isteyen amcası Dündar Bey’i öldürdü. Tarih:1298 2-I.Murat, oğlu Savcıbey’in önce kızgın...
  3. kaynak

kaynak

http://www.youtube.com/watch?v=OYXtVG7Aqpo
  4. huzur

huzur

keşkelerden nefret edn bi izleyicinizim ve gercekten herşeyi keşkesiz başarmak istiyorum???adım emel

Sayfayı Paylaş