gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

osmanlılarda fayton arkası yazıları

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Medreselim (entelektüel) O şimdi yeniçeri (militarist)

Hatalıysam: teez kellesi vurula (realist)

Tek rakibim hezarfen ahmet çelebi (postmodern)

Yezidim ama akçe bende

Babadan oğula değil alınteri..

Mekteplim .

Rahmetli de şahlanırdı..

Padişahım çok yaşa (yalaka yeniçeri)

Paşa babam sağolsun

Akıncısın dediler, kız vermediler

O şimdi sadrazam

Tek rakibim padişah!

Fetihlerin ustasıyım, gözlerinin hastasıyım!

Faytonunda yer yoksa bana güzelim, ben at üstünde de giderim!..

Alırım faytonunuuu..

Hakkını ver faytonun hakkını !

Havan kime sultanım

Rampaların ustasıyım, sağlığınızın duacısıyım

osmanlılarda fayton arkası yazıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. osmanlı döneminde fayton arkası yazılar

osmanlı döneminde fayton arkası yazılar

O şimdi yeniçeri Hatalıysam : Tez kellesi vurula Tek rakibim Hazerfen Ahmet Çelebi Rahmetli de şahlanırdı Paşa babam sağolsun Akıncısın dediler kız vermediler Miraz değil zeamet Fetihlerin ustasıyım, gözlerinin hastasıyım! Faytonunda yer yoksa bana güzelim, ben at üstünde de giderim! Alırım faytonunu Hakkını ver faytonun hakkını! Havan kime sultanım Alırsın kırat yaparsın...
  2. Osmanlılarda fayton arkası yazıları

Osmanlılarda fayton arkası yazıları

medreselim (entelektüel) o şimdi yeniçeri (militarist) hatalıysam: tiz kellesi vurula (realist) tek rakibim hezarfen ahmet çelebi (postmodern) huzur islamda (neo-klasik) padişahım çok yaşa (oportunist) yezidim ama akce bende babadan ogula degil alınteri mekteplim rahmetli de şahlanırdı padişahım çok yaşa (yalaka yeniçeri) hataliysam kellemi vurun, kaziga...
  3. Osmanlı Döneminde Faytonların Arkasına Yazılan Yazılar

Osmanlı Döneminde Faytonların Arkasına Yazılan Yazılar

Medresilim Oşimdi yeniçeri Rahmetlide şahlanırdı Paşa babam sağolsun Akıncısın dediler kız vermediler Oşimdi akıncı Fetihlerin ustasıyım gözlerinin hastasıyım Alırım faytonunu Hakkını ver faytonun hakkını Tek rakibim Hazarfen Ahmed Çelebi Hatalı ise tez kellesi vurula. kaynak:devtürkler
  4. Osmanlıda Fayton Arkası Yazılar

Osmanlıda Fayton Arkası Yazılar

medreselim o imdü yeniçeri hatalıysam: tiz kellesi vurula tek rakibim hezarfen ahmet çelebi huzur islamda padişahım çok yaşa yezidim ama akce bende babadan ogula degil alınteri mekteplim rahmetli de şahlanırdı padişahım çok yaşa (yalaka yeniçeri) hataliysam kellemi vurun, kaziga oturtun paşa babam sağolsun akıncısın dediler kız vermediler o şimdi...

Sayfayı Paylaş