gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

ÖSS için okunmuş pirinç

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

okunmuş pirinç pirinç duasi duası pirinçe okunan dua [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ÖSS için okunmuş pirinç
    şimdi bu baldomu akel mi yoksa dolmalık sütlaçlık kırık pirinçmi:D:D:Dbide bunu aç karnınamı tok karnınamı alacak öğrenciler:Dhocam bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim:D

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

mutlaka baldo olması gerekmektedir kırık pirinç asla olmamalı zira okunan pirinç tanelerinin beyine etkisi incelendiğinde baldo sınıfı geçmiştir.tok karna almanızda almanızı tavsiye ederim ama bu konuda ihtisas yapmış proflar çeşitli ihtilaflara düştükleri için aç karna alınmasındada mahsur yoktur:)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

sağolun hocam çok iyi anladım:whistle::whistle::whistle:

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

peki hocam birde kısmet için okunmuş prinç varmıydı?varsa işe yarıyormu?işe yarıyorsa fiyatı kaç para?fiyatı ucuzsa peki nerde ?:D:D:Demeğine sağlık canım:)

6. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kızlar sız neymıssınız..bu sene yıne sınava gırcem..bende alırım...

ÖSS için okunmuş pirinç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ok gibi kirpikler için :)

ok gibi kirpikler için :)

Kirpikleri Ok Gibi Yapmak Hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olmanın sırrı doğru rimel seçiminde yatıyor. Kozmetik sektörünün inanılmaz bir buluşu olan rimeller sayesinde dolgun, esnek, uzun ve güçlü kirpiklere sahip olmanız hiç de zor değil. Ancak tabi ki kirpiklerinizi belirginleştirirken boya küpüne dönmemek için rimel kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar olduğunu da...
  2. ÖSS Öğrencileri için altın yıl

ÖSS Öğrencileri için altın yıl

[alıntı yap] Üniversiteye hazırlanan öğrenciler, 2008 ÖSS'de olduğu gibi, 2009 ÖSS'ye de şanslı girecek. Özel Otlukbeli Eğitim Kurumları Hacı Ali Akın Lisesi Müdürü Ömer Özkaya, liselerin 4 yıla çıkması nedeniyle 2008 ÖSS'ye sadece Anadolu ve Fen liseleri mezunlarının katıldığını ve bu mezunların da büyük kısmının üniversitelere yerleştiğini hatırlatarak, "Yeni kurulan ama 2008'de çok...
  3. öss ...

öss ...

:123:Yarın Öss'ye giriyorum.. :cry_smile: :cry:çok kötü hissediyorum şu an kendimi.. :küstüm: kafam allak bullak sanki herşeyi unuttum gibi hisssediyorum :S :uhu: Öss'ye girecek tüm üyelere başarılar diliyorum .. :nazar:
  4. 2010 ÖSS için Deneme Sorular Sizlere

2010 ÖSS için Deneme Sorular Sizlere

2010 öss denemeleri 2010 öss deneme sınavı deneme sınavları zaman denemeleri zaman denemesi soruları Ahhh bu ÖSS ne kötü birşey tabi kazanamayanlar için amma biraz da insaf be kardeşim soruların çoğu çok zormuş bu yıl beni alacaklar YÖk `e hazırlıcam size aşagıdakii gibi sorular sonra bir bakmışsın herkes üniversiteli olmuş. İşte sizlere deneme bakın eger bende YÖK `e katılırsam böyle soracam...
  5. öss

öss

sınavın iyi geçmesi icin bir dua varmı?

Sayfayı Paylaş