gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

öss ye bu sene basvuracaklara

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot] * Bir torba kuru üzüm: olası rakiplerinizin kafasına çaktırmadan fırlatmak suretiyle dikkat dağıtarak adam eksiltmek için... * 80 cc lik limon kolonyası: ayık girmeyi güşünmüyosunuz heralde sınava...
    * Yarım ekmek arası salam: 195 dakika da acıkabilirsiniz aç ayı oynamaz...
    * Darbeli matkap: kuru üzümler beklenen etkiyi göstermezse diye...
    * Elektrikli testere: bayan gözetmenlerin takırdayan topuklarını kesmekte kullanıla bileceği gibi sıranızı kendi rahat edebileceğiniz boy ve ebatlara getirebilmeniz içinde kullanılabiler foksiyoneldir...
    * Pilav üstü kuru: yarım ekmek kesmiyebilir 195 dakika dedik...
    * Bir adet bikini giydirilmiş koala: gözetmenlerin dikkatini dağıtmak için...
    * At gözlüğü: sınava mini etekle, büstiyerle yok efendime söyliim jartiyerle gelen arkadaşlar olabilir dikkatiniz dağılmasın diye... :haha:

[/FONT]

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: öss ye bu sene basvuracaklara
    :zuha:
    Paylasim icin sagol

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: öss ye bu sene basvuracaklara

At gözlüğü: sınava mini etekle, büstiyerle yok efendime söyliim jartiyerle gelen arkadaşlar olabilir dikkatiniz dağılmasın diye...

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

öss ye bu sene basvuracaklara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 öss soruları busene öss"ye giricek kişilere özel...

2008 öss soruları busene öss"ye giricek kişilere özel...

2008 ÖSS Türkçe Soruları 1- Büyük ünlüler küçük ünsüzlerle bir lokantada bir araya gelmişlerdir. Çıkan tartışmada en kalın sesli harfler kimlerden çıkar? a. Hesabı ödemeyenden b. Arkası en sağlam olan ünlülerden c. Müslüm Gürses d. Kalın ünsüzlerden e. Hesabı görünce hepsinden 2- Aşağıdaki ifadelerden hangisi büyük ünlü uyumuna uymaz ? a. Hülya Avşar b. Gülben Ergen c. Diziler artık baydı d....
  2. öss yedim seni

öss yedim seni

Bu sene çıkan sorular biraz zormuş..İşte sınavdan seçme sorular Bu sınav, ÖSYM, ÖrSeLeMe, TÜPÜTAK, TİCCO, İBDA-Q, DİSKO, OMLET ve OPEC’in ortak çalışmaları sonucu hazırlanmıştır. * Üçüncü soru hariç, istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz. * Her soru için cevap süresi 3.5 yıldır. Bu süre sonucu hala cevaplamayla uğraşan olursa, kendisine dallamalık beratı ve 3 saat ek süre verilecektir....
  3. Yeni ÖSS Sistemi ve Katsayı Değişikliği

Yeni ÖSS Sistemi ve Katsayı Değişikliği

yeni öss sistemi katsayı öss yeni sistem katsayı sistemde okul puanı diyetisyenlik puanları İstifalarla, tartışmalarla üniversitelere giriş için yapılan sınav sisteminde yine değişiklikler yapıldı. Puan türleri değişti, katsayı problemi ele alındı. Meslek liselerinin önü açıldı. Eskide FM (sayısal) alandan hep Tıp hem Mühendislik seçilirken artık Tıp için biyoloji puanına, Mühendislik için...
  4. 2010 öss yeni sistem

2010 öss yeni sistem

BU YIL SINAVA GİRECEK ARKADASLARIM SİSTEM BASTAN SONA DEGİŞMİŞ DURUMDADIR ARTIK LEHİNİZE MİDİR ALEYHİNİZE Mİ ONA SİZ KARAR VERİN KİMİNE GÖRE İYİ KİMİNE KÖTÜ BANA SORARSANIZ BANA KARIŞIK GELDİ AMA....:S 2010 öss Yeni sınav sistemi 2009-2010 YÖK üniveristeye giriş sınavlarında değişiklik yaptı. Yüksek Öğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Ünal...
  5. öss

öss

sınavın iyi geçmesi icin bir dua varmı?

Sayfayı Paylaş