gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

ÖSS yerleşenleri yürekten kutluyorummm

Konu, 'Mersi Şekerim' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Kardeşim sınava girmişti sevgili arkadaşlar, Gazi Üniversitesi İnşaat mühendisliğine yerleşti.,
    Yerleşen her başarılı öğrenciyi canı gönülden kutluyorumm:dp8::d045::first:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Kardeşini kutluyorum canım benim.Össyi kazanan diğer öğrencileri de kutluyorum.Kazanamayanlar da üzülmesin seneye olur inşallah:)

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    handanca kardeşinin başarılarını diliyorum..bende öss ye yerleşenleri yürekten kutluyorum..yerleşemeseler bile hayırlısı olsun..vardır her şerde bir hayır

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    amin kızlar sağolun. varolun.

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kardeşini tebrik ederimm çok iyi bir bölüme yerleşmişş hayatım..öss ye yerleşenleri kutluyorumm bende

ÖSS yerleşenleri yürekten kutluyorummm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüreğim...

Yüreğim...

Bir ummandan bir ummana savrulur durur Yüreğim! Asi dalgalara vurur genede közdür Yüreğim! Kimseler beni dinlemez bari sen dinle Yüreğim! Rüyalar bile terk etti bari sen gitme Yüreğim! Dağlar ağlar taşlar ağlar,gözlerde yok yaş Yüreğim! Beni bir başıma koyma, birlikte savaş Yüreğim...!
  2. öss ...

öss ...

:123:Yarın Öss'ye giriyorum.. :cry_smile: :cry:çok kötü hissediyorum şu an kendimi.. :küstüm: kafam allak bullak sanki herşeyi unuttum gibi hisssediyorum :S :uhu: Öss'ye girecek tüm üyelere başarılar diliyorum .. :nazar:
  3. 1.ci yılımı kutluyorummm

1.ci yılımı kutluyorummm

selam melekler bugun parti var niye soracak olursanızzz TAM BUGUN FORUMDA 1CI YILIMI KUTLUYOMMMMM SİZİNLE BURDA OLMAKTAN VE SİZİ TANIDIGIM İCİN O KADAR SANSLIYIMKIII SİZİ COK SEVİYORUMMMM :utan::utan: HAYDİ ŞİMDİ PARTİYEEE:26::26::26::26::26::parti::parti::parti::parti::parti:
  4. öss

öss

sınavın iyi geçmesi icin bir dua varmı?
  5. Gebeliği rahim ağzında yerleşenler

Gebeliği rahim ağzında yerleşenler

gebeliğin rahim ağzında yerleşmesi,hamileliğin rahim ağzında yerleşmesi,gebeliğin rahim ağzında yerleşme nedenleri,gebeliğin rahim ağzında yerleşme tedavisi hakkında bilgiler Gebelik normalde rahim ağzında bulunmaz daha yukarıda rahimin tam içerisinde bulunur. Gebeliğin aşağıda rahim ağzının içerisine yerleştiği bu nadir görülen duruma servikal gebelik denir (serviks rahim ağzı demektir). Bu...

Sayfayı Paylaş