gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

öss ...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

:123:Yarın Öss'ye giriyorum.. :cry_smile: :cry:çok kötü hissediyorum şu an kendimi.. :küstüm: kafam allak bullak sanki herşeyi unuttum gibi hisssediyorum :S :uhu:

Öss'ye girecek tüm üyelere başarılar diliyorum .. :nazar:

öss ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur’un öss başarısı!..

Yağmur’un öss başarısı!..

P { margin: 0px; } İki aylık hamile eşi Pınar Altuğ ile bebek heyecanı yaşayan Yağmur Atacan, şimdilerde okulunu değiştirmenin telaşını yaşıyor. Halen İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü 3. sınıf öğrencisi olan Atacan, okulunu değiştirme kararı aldı. Bunun için bu yıl ÖSS'ye yeniden giren ünlü oyuncu, 325 puan aldı. Yağmur Atacan bugünlerde yapacağı tercih üzerinde...
  2. ÖSS adaylarına müjde

ÖSS adaylarına müjde

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, 2009'da ÖSS'ye girecek adayların, en şanslı adaylar olacağını açıkladı. Yarımağan, 2008'den 2009'da devreden öğrenci sayısının çok azaldığını belirterek şöyle konuştu: "2008'de ön lisans baraj puanını 160'tan 145'e, lisans puanını 185'den 165'e düşürdük. Bu durum binlerce öğrencinin üniversiteye girmesinin yolunu açtı. Ayrıca yeni açılan...
  3. ÖSS yerleşenleri yürekten kutluyorummm

ÖSS yerleşenleri yürekten kutluyorummm

Kardeşim sınava girmişti sevgili arkadaşlar, Gazi Üniversitesi İnşaat mühendisliğine yerleşti., Yerleşen her başarılı öğrenciyi canı gönülden kutluyorumm:dp8::d045::first:
  4. ÖSS Soruları

ÖSS Soruları

1- bir genç kiza günde ortalama 27 kisi evlenme teklif etmektedir. Bunların bir kısmının zaten evli olduğu düşünülürse, amaçlarının gönül eğlendirmek olduğu açıktır. Normal şartlarda bir gönlün eğlenmesi 48 saat sürdüğüne göre kızın abisinin günde ortalama 10 Adam dövmesiyle bir yil sonunda kaç bekar Adam dayak yememiş olur? A. 42 Adam B. 570 Adam C. birkaç iyi Adam D. Sadece, dünyayi...
  5. öss

öss

sınavın iyi geçmesi icin bir dua varmı?

Sayfayı Paylaş