gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ÖSS'de ikincilik yetmedi, bu kez 1. oldular

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

ÖSS'de ikincilik yetmedi, bu kez 1. oldular [​IMG]ÖSS sonuçlarının açıklanması ile beraber gözler dereceye giren gençlere yöneldi. Bu yılın öne çıkan hikâyesi ise, geçtiğimiz yıl ikinci olup bu yıl yeniden sınava giren ve birincilik elde eden 2 öğrenci oldu. Sabah'ın haberine göre geçtiğimiz yıl üniversite sınavında ikinci olan ve Amerika'da Princeton Üniversitesi'nde burslu eğitimine devam eden Çağrı Berk Onuk, ikinciliği hazmedemeyerek kendini ispatlamak için ÖSS'ye girdi ve Eşit Ağırlık 2 ile Sözel 2 puan türlerinde birinci oldu.
    [​IMG]BİRİNCİ DE BU KEZ 2'NCİ
    ÖSS'de birinci olma hayalini gerçekleştiren Onuk, "Geçen yıl 2. olduğumda daha iyisini yapabileceğimi düşündüm ve sınava tekrar girmek üzere hazırlandım. Amerika'da üniversitede okurken "online" olarak dershane ile çalışmaya devam ettim. Başarımın sırrı planlı çalışma. Bir daha sınava girmeyeceğim" dedi. Onuk ailesinin büyük oğlu Mehmet Fatih Onuk da yedinci oldu.

[​IMG]TEŞVİKLER İÇİN GİRDİ
    Geçen yılın ÖSS sınavında eşit ağırlıklı bölümünde ikinci olarak Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimleri Uluslararası İlişkiler bölümüne giren 19 yaşındaki Murat Ahıskalı da dershanelerin verdiği teşviklerden faydalanmak için tekrar girdiği sınavda eşit ağırlık-2 ve İngilizce'de 1'inci olmayı başarırken, sayısalda ise 3'üncü oldu. Sözel-2'de ise 4'üncü oldu.

[​IMG]Geçen yıl İngilizce'de 6'ncı Eşit Ağırlık-2'de ise 10'uncu olan Oğuzhan Atay ise bu kez eşit ağırlık-2 ve İngilizce bölümlerinde birinci, Sayısal- 1'de ise 3'üncü olmayı başardı. Geçtiğimiz yıl Sözel- 2 ve Fransızca dil puan türünde birinci olan ve Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde hem iktisat hem de matematik bölümlerinde eğitim gören Çağrı Sert ise, geçen yıl dershanesiyle yaşadığı sorunların aldığı birinciliği gölgelediğini söyleyerek, girdiği sınavda ÖSS Sözel-2 puan türünde ikinci olmayı başardı. Sert, "Birinci olmak istiyordum, o yüzden biraz buruk bir sevinç yaşıyorum" dedi.

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ÖSS'de ikincilik yetmedi, bu kez 1. oldular
    helal olsun valla :)

ÖSS'de ikincilik yetmedi, bu kez 1. oldular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kez Olsun Dinle Beni...

Bir Kez Olsun Dinle Beni...

Sen sevgili evet sen, Bir kez olsun dinle beni… İzin ver bir kez olsun içimden geldiği gibi konuşayım. İzin ver dökeyim tüm karanlıklarımı sana… Sonra sen tekrar yollarsın nede olsa onları bana… Ne olur bir kez sus da konuşayım… Sus ve dinle.. Dinle ve gör ne dediğimi sana… Gidiyorum… Evet bak gidiyorum artık sonsuzluğa… Sessiz sedasız istifa ediyorum yüreğinden, Ağır ağır...
  2. Terör bu kez Giresunda

Terör bu kez Giresunda

Terör örgütü Giresun'da.. Devriye gezen güvenlik güçlerine, 5-6 kişi oldukları tahmin edilen teröristlerce ateş açıldı. Giresun'un Dereli ilçesi Kümbet Yaylası'nda devriye görevi yapan güvenlik güçlerine teröristlerce açılan ateş sonucu bir jandarma uzman çavuş şehit oldu. Alınan bilgiye göre, Dereli ilçesine bağlı Kümbet Yaylası Uzundere köyü kırsalında öğlen saatlerinde devriye görevi...
  3. Bu Kez Pittbull Isırıldı

Bu Kez Pittbull Isırıldı

Her seferinde alışık olduğumuz pittpull saldırılarında bu kez hedef insanlar değil pittpulldu... Kendisine saldıran pitbul köpeği ensesinden ısıran 11 yaşındaki çocuk kurtuldu.Brezilya'da 11 yaşındaki bir erkek çocuk, kendisine saldıran pitbul cinsi köpekten hayvanın ensesini ısırarak kurtuldu.Brezilya medyasında yer alan habere göre, Belo Horizonte kentinde amcasının bahçesinde oynayan 11...
  4. Bu kez gidiyorum, sahiden bitti...

Bu kez gidiyorum, sahiden bitti...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş