gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ÖSS'ye gireceklere uyarı

Konu, 'Rehberlik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ÖSS'ye girecek adaylardan, eline sınava giriş belgesi geçmeyenlerin, büyük şehirlerde posta işleme merkezlerine, diğer illerde ise en yakın posta dağıtım merkezine nüfus cüzdanlarıyla başvurmaları istendi PTT Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Türkiye genelinde yapılacak ÖSS'ye girecek adaylara gönderilmek üzere postaya verilen sınav giriş belgelerinin, her zaman olduğu gibi bu yıl da alıcılarına kurum tarafından ulaştırıldığı belirtildi.

Alıcısına teslim edilemeyen sınav belgelerinin dağıtım birimlerinde sınav tarihine kadar iade edilmeden muhafaza edileceği kaydedilerek, "Sınava girecek öğrencilerden adres yetersizliği, adres değişikliği, yanlış yazım gibi nedenlerle sınava giriş belgesi eline geçmeyenlerin, büyük şehirlerde posta işleme merkezlerine, diğer illerde ise en yakın posta dağıtım merkezine nüfus cüzdanları ile müracaat etmeleri halinde, kendilerine yardımcı olunacaktır" denildi.

hurhaber.com

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: ÖSS'ye gireceklere uyarı
    paylaşım için tşkler..

ÖSS'ye gireceklere uyarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyarı

uyarı

Bir kimse rüyada bir nebi, veli ya da bir dostu tarafindan uyarilir ise, o kimsenin tövbe etmesine, isarettir. Tekdir, sevgi ve muhabbete isarettir.Rüyada kendi kendisini tekdir ettigini gören kimse, pisman olacagi. Bir isi yapar ve bundan dolayi da kendisini yerer.
  2. Sınava girecek öğrencilere uyarı ve öneriler

Sınava girecek öğrencilere uyarı ve öneriler

Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Günseli Oral, sınava girerken bir miktar kaygının iyi olduğunu, ancak bu kaygının panik yaratmayacak düzeyde kalması gerektiğini belirterek, aşırı kaygının, hafıza merkezini geçici olarak felç edebildiği bildirildi. 1. Akdeniz Eğitim Fuarında, anne ve babalar ile öğrencilere sınav kaygısı ve kaygıyla başa çıkma yöntemlerini anlatan Doç. Dr. Oral,...
  3. Halkımıza uyarı

Halkımıza uyarı

T.C. ADALET BAKANLIĞI BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI HALKIMIZA UYARI Son günlerde karşılaşılan, sosyal sağlık tehdidi oluşturan, halka açık yerlerde kötü niyetli şahısların; Hepatit ve türevleri, AIDS; gibi bulaşıcı hastalık dağıtma girişimleri ile ilgili istihbaratlar alınmış ve bunların tüm yazılı, görsel basın ve Internet aracılığıyla en hızlı şekilde halkımıza iletilmesi...
  4. Diyetisyenden uyarı!!

Diyetisyenden uyarı!!

Diyetisyen Taylan Kümeli bu sene Ramazan'da aç kalma süresinin 14 saate vardığını hatırlatarak uyardı: Günler uzun olduğu için sahuru kahvaltı gibi düşünüp, iftarı da iki partiye ayırmalı. İlk iftarda hafif besinler tüketilmeli.. Ünlü diyetisyen Taylan Kümeli, Ramazan boyunca oruç tutacak olanlara önemli beslenme tüyoları verdi: * Oruç tutmak isteyen hastalarınıza neler öneriyorsunuz?...
  5. TÜSİAD'dan Uyarı

TÜSİAD'dan Uyarı

TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi (YİK) başladı. Açılışta konuşan YİK Başkanı Mustafa Koç'un konuşmasının satırbaşları şöyle: - ABD seçimlerinin sonucu tüm dünyayı olumlu etkileyecek - 2009'da dünyanın gündeminde ekonomi, siyaset ve terör olacak. - 2009'da bu üç alanda yüksek tansiyon riskiyle yüz yüzeyiz. - Siyasette tansiyonun düşürülmesi gerekiyor. - Son yıllarda siyasi tansiyonun...

Sayfayı Paylaş