gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Öss'yi Kazanmak İsteyenler Baksın....

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

rüyada öss sınavını kazanmak rüyada sınav kazanmak sınavı için dua üniversite üniversiteyi için dua Biliyorsunuz ki bir ÖSS'yide atlattık ama bu illet bitmez :S:S:S Seneye girecek arkadaşlar da var. Şimdi bir dahaki seneye össye girecekler arkadaşlar için bu yazıyı koyuyorum bak kesin uygulayınn :D:D:D Umarım işinize yarayacaktır :hhh::hhh:

1.Parayla davulcu tutun, gece rakiplerinizin (=arkadaşlarınızın) evinin önünde davul çaldırın.böylece onları geçebilrsiniz.

2.Yakınlarınıza sahip çıkın. mümkünse hepsini bir odaya tıkın ve çıkarmayın. öss'den birgün önce karşıdan karşıya geçerken araba çarptığı için kalçası kırılan bir anne oldukça moralinizi bozabiliyor.

3.öss ye okunmuş 41 tane pirinç yutarak girmek ten başka güzel taktik,çare yoktur. çeşitli okunmuş şeyleri yeyin

4.oss yi kazandiracak son dakika taktiklerini sabaha kadar okuyun, takip edin. öss yi kazanmak isteyen sizin dışınızdaki 2 milyona yakın kişiye bir hayrınız dokunmuş olur.

5.sınavda atak oynayın, "en iyi savunma hücumdur" mantığıyla soruları 3-5 saniyede çözün, çözemezseniz bile bir şıkkı işaretleyin.. sınavı yarım saatte bitirin.. "oha ben neymişim" moduna girin, artan özgüvenle birlikte sorulara tekrar bakmayı deneyin... zor sorulara 'ben senin gibileri çok gördüm oğlum(ya da kızım)' deyin

6.sınav çıkışında mikrofonlara "önemli olan katılmaktı, artık önümüzdeki sınavlara bakıyoruz" demeyi unutmayın.

7.sinavin berbat gectigini hayal edin, en kötü senaryoyu akliniza getirin. en kötüsünün bile kaldirilabilir oldugunu, ucunda ölüm olmayan sacma sapan bir sinav olduguna kanaat getirip rahat olun. girdiginiz tüm deneme sinavlari gibi bir sinav oldugunu unutmayarak stres yapmayin (bakın bu mantıklı..yapınız bunu.. )

8.uyumadan önce ihtiyara yalvarın yakarın, dervişane dualar edin. ak sakallı dede olayı her an devreye girebilir.

9.oss yazin 2277ye gonderin son dakika taktikleri elinize gelsin, birkac ay sonra neticeleri de diger elinize alin.

10.sorulari calin.

2. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim öss ye gireceğim günün arifesinde kapımızda düğün vardı, çok geç saatte yatmıştım:( gerçekten davul sesleri rahatsızlık veriyor 1. yi uygulayın derim ben:D

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öss'yi Kazanmak İsteyenler Baksın.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avatar isteyenler bi baksın farklı bunlar

avatar isteyenler bi baksın farklı bunlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kızlar Gelin Buketi isteyenler baksın

Kızlar Gelin Buketi isteyenler baksın

Gelin Buketi Gelin Buketi Gelinliklerin tamamlayıcısı el buketlerinde trendler değişiyor. Klasik beyaz el çiçekleri rengarenk buketlerle yarışıyor.Kırmızı, mavi, yeşil rengarenk çiçeklerle düğünler de renk buluyor. Gelinlikle aynı tonlarda seçilen...
  3. beyazlamak isteyenler baksın

beyazlamak isteyenler baksın

beyazlamak için ne yapmalıyım beyazlamak için ne yapmalı yapılmalı yapmalıyız yapılır Atalarımız güzelliğin yarısı beyazlıktır demişler.Beyaz teni seviyorsanız bunun için çok çaba sarfetmenize gerek yok.Domates ve unu kaptığınız gibi ver elini beyazlık deyin:) Domatesi yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendırda suyunu çıkardıktan sonra süzgeçten geçirin ve yeteri kadar unla macun haline...
  4. Şeker gibi yastık isteyenler bir baksın!!!

Şeker gibi yastık isteyenler bir baksın!!!

Yastık denilince aklıma ilk gelen uyku oluyor.Şöyle yumuşacık kuş tüyündne yapılmış beyaz ve mis gibi kokan bir yastık...Kafamı üzerine koyduğumda içine gömülen kafamı içine gömdüğüm gibi uykuya daldığım ve güzel rüyalar gördüğüm bir yastık:DVar mı öyle bir yastık??Yokk biliyorum yokk:D Aman neyse ben şu yastıkları görünce o kuş tüyü yastığı bulsam da istemem.Şunlara bakarmısınız.Ne kadar da...
  5. Sevap kazanmak isteyenler buraya............

Sevap kazanmak isteyenler buraya............

HADİSLERLE HANIMLARA KISA BİLGİLER Hayasını ve iffetini kaybeden bir kadın bir avuç topraktan daha değersizdir Kötü emel sahibi bir kadın,kötü emel sahibi bir erkekten daha kötüdür Evli olan bir kadının namazı ,bekar olan kadının namazından iki kat daha sevaptır. Hamile olan kadının kıldığı iki rekat namaz,amel defterine seksen rekat olarak yazılır Hamile olan...

Sayfayı Paylaş