gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

O'Sullivan Selby'e Karşı 147 Yaptı! (UK Champ)

Konu, 'Spor' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Dün gece Snooker hastaları olarak eşimle birlikte EuroSport'ta UK Champ Yarı final maçını nefesimizi tuttuk izledik. Ronnie "the rocket" O'Sullivan Mark Selby'e karşı defalarca geri düşmesine rağmen son frame'lerde atağa kalktı ve oradaki herkesin (eminim hakem de dahil he he) büyük bir tutkuyla özlemini çektiği 147 hasretini ve coşkusunu bizlere yaşattı. Öyleki sürekli önde oynayan Mark Selby de frame'in ve 9-8'lik maçın sonunda 147'lik seriyi yakalayan Ronnie O'Sullivan'ı ayakta alkışlıyor ve tebrik ediyordu. Son kırmızılar ceplere girip de iş sadece renklileri temizlemeye kalınca yerimde oturamadım ve ayakta izledim son anlarını, müthiş bir heyecan, müthiş bir oyundu gerçekten. O'Sullivan hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayan bir gece oldu. Ne diyebilirim, onu izlemek bambaşka bir zevk gerçekten. Soğuk görünse de seyirciyle farklı bir elektriği olan bir oyuncu.

Daha önceleri yaptığı gibi aceleci, sabırsız, maceracı bir oyun sergilemedi, arada özensiz vuruşlar yapsa da stratejik olarak dikkatliydi. Ve başardı da. Bu arada kim olduğunu bilmiyorum ama EuroSport Türkiye'nin spikeri O'Sullivan'ı geçmişi ve bugünüyle öyle güzel analiz etti ki, eşimle çok beğendik. Ki biz hep orjinalinde izleriz, bizimkiler bu oyunu pek bilemiyorlar diye ama onun analizleri ve bilgisi bizi İngilizce'ye geçmekten alıkoydu.

EuroSport Türkiye ekibini de tebrik ediyorum bu arada.

Bu gece de Maguire ile O'Sullivan'ın UK Champ (Birleşik Krallık Şampiyonası) Finali var. Go Ronnie! :D

Bilge

2. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
  3. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: O'Sullivan Selby'e Karşı 147 Yaptı! (UK Champ)

Siyahı sol siyah cepe sokup da 147 yaptığı an Ronnie O'Sullivan'ın yaptığı harekete de koptuk, süpersin sen ya!!! Seyirciler de koptu zaten :D

4. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: O'Sullivan Selby'e Karşı 147 Yaptı! (UK Champ)

Ve UK Champ'i Ronnie O'Sullivan, Stephen Maguire'ı 10-2 maç sonucuyla yendi ve kupanın sahibi oldu. Geçen yazımda Eurosport'u övmüştüm ancak bu kez kınıyorum çünkü frame'lerini bilgisayardan takip ettiğimiz maçı ancak banttan izleyebildik ve gecenin bir yarısı olmuştu. First 16 maçlarını bile live verirken Birleşik Krallık kupasının final maçını ne diye banttan verdiler onu anlayamadık.

Eninde sonunda O'Sullivan'ın beklenen zaferini izemek büyük keyif verdi herkese. 33 ay sonra ilk turnuvasını kazandı Ronnie O'Sullivan. Birincilik + 147'lik en üst seri ona 100.000 + 30.000 = 130.000 Pound kazandırdı.

Maçın ve kupa töreninin sonunda küçük kızının yaptığı sevimli hareketler herkesin çok hoşuna gitti. Yine heyecanlandı herkes ve mutlu ayrıldılar salondan. Ben ve eşim de çok mutluyuz. Sonucu bilmemize rağmen yine de zevkle izledik. Umarım EuroSport bir daha böyle yapmaz.

13 Ocak'ta Masters Cup başlıyor. Daha da heyecanlı olacak... Snooker'ı seviyorum :)

O'Sullivan Selby'e Karşı 147 Yaptı! (UK Champ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ronnie O'Sullivan (The Rocket) En Hızlı 147 - Snooker

Ronnie O'Sullivan (The Rocket) En Hızlı 147 - Snooker

http://www.youtube.com/watch?v=McThDshEgU0
  2. Uk-kız isimleri

Uk-kız isimleri

Ukhuvan: papatya
  3. murat'a boz uk

murat'a boz uk

Resmi büyütmek için tıklayın İkinci Çalışması 'Uçurum'u Başka Bir Müzik Şirketinden Çıkartarak Bağlı Bulunduğu 'Sarı Ev' ve 'Stardium' Şirketlerine Sırtını Dönen Murat Boz Mahkemelik Oldu. İKİNCİ ÇALIŞMASI 'UÇURUM'U BAŞKA BİR MÜZİK ŞİRKETİNDEN ÇIKARTARAK BAĞLI BULUNDUĞU 'SARI EV' VE 'STARDİUM' ŞİRKETLERİNE SIRTINI DÖNEN MURAT BOZ MAHKEMELİK OLDU. Boz'un 'Püf' albümünün prodüktörü Ozan...
  4. Alo 147 nedir

Alo 147 nedir

Alo 147 nedir Merhaba kızlar Alo 147 nedir nerenin nosudur bilenleri bekliyorum
  5. Cilt Lekelerine Karşı Denenmiş Ev Yapımı Maskeler

Cilt Lekelerine Karşı Denenmiş Ev Yapımı Maskeler

Cilt lekelerine karşı maskeler ev yapımı maskeler Tüm bayanların kabusudur cilt lekeleri.Hepimiz kusursuz ve canlı bir cilde sahip olmak isteriz.Bunun için kremlere yüksek meblağlarda paralar dökeriz.Oysa Para ödemeden,evdeki malzemelerle harika maskeler yapabiliriz.Nasılmı?Tüm ayrıntılarıyla maske tariflerimiz Çay bitkisi yağı her lekeye deva Çay bitkisi yağının derin temizleyici...

Sayfayı Paylaş