gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ösym başkanı kim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya arkadaşlarım merak ediyorum. Bu ösym nin en son yeni başkanı kim oldu kim var hiç haberlerini duymuyoruz bana biyografisini vermeniz mümkün mü bu konu altından teeşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, ÖSYM Başkanı Prof.Dr.Ali Demir'dir.
    1959 yılında Konya’da doğdu. 1982 yılında İTÜ Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Aynı bölümde yüksek lisansını tamamladı. Daha sonra İngiltere’deki Loughborough Teknoloji Üniversitesi’nde doktorasını yaptı. İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü yaptı. İTÜ’de Tekstil Mühendisliği Anabilim Dalı öğretim üyesi. Tekstil alanında birçok projede danışmanlık yaptı. TÜBİTAK’ta birçok proje yürüttü. Evli ve iki çocuk babası. İngilizce ve Almanca biliyor.

Ösym başkanı kim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. IMF Başkanı Kim Olacak?

IMF Başkanı Kim Olacak?

Uluslararası Para Fonu (IMF) başkanlığına, Fransız aday Dominique Strauss-Kahn'ın seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor. 185 ülkenin üye olduğu IMF'nin en üst karar organı olan 24 kişilik İcra Direktörleri Kurulunun, bugün toplanarak, yeni başkanı belirlemeleri bekleniyor. Fransa'nın eski Maliye Bakanı Dominique Strauss-Kahn dışında ikinci bir aday olarak Çek Cumhuriyeti eski...
  2. ÖSYM Başkanı tercih listesi için yol gösterdi

ÖSYM Başkanı tercih listesi için yol gösterdi

ÖSYM Başkanı Yarımağan, tercih listesi hazırlayacak adayların, puanları değil, başarı sırasını dikkate almasını önerdi ve başarı sırasında eksi ve artı yüzde 25 aralığını kullanmasını tavsiye etti.. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan üniversite tercihlerini yapacak adaylara puanlarını dikkate alarak liste hazırlamak yerine başarı sıralarını dikkate...
  3. Sende beni anlamassan başka kim anlar?

Sende beni anlamassan başka kim anlar?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. 1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? :)

1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? :)

1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? ilk ben söyleyeyim :) yine kendim olurdum :D "NE OLURSAN OL KENDİN OL YEĞEN " hahaha
  5. Anıtkabirde Atatürkten başka kim yatıyor ?

Anıtkabirde Atatürkten başka kim yatıyor ?

Merhaba.Anıtkabire çok gitmek istedim ama kısmet olmadı. Merakım Anıtkabirde Atamızdan başka kim yatıyor ?

Sayfayı Paylaş