gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ÖSYM Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavında Kopya Skandalı !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ösym kopya skandalı ösym kopya skandalı 2012

Sevgili melekler, kopya skandalı haberleriyle çalkalanan ÖSYM yeni bir skandala daha adını yazdırdı. ''Avukatlar İçin Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yarışma Sınavı''nda bazı adayların tam puan aldıkları ve aynı adayların ne gariptir ki geçen sene ki sınavda sıfır çektikleri belirlendi. İşte ösym kopya skandalı 2012, haberin detayları şöyle...

ÖSYM, 6 Mayıs 2012'de yapılan ''Avukatlar İçin Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Yarışma Sınavı''nın tekrarlanacağını bildirdi. Sınav cevap kağıtlarının bazılarında hiç karalama yapılmadan matematik sorularına tam cevap verildiği. Birçok cevap kağıdının cevap anahtarlarının tıpatıp aynı olması dolayısı ile Ösym yaptığı açıklamada sınavı yenileyeceğini bildirdi. Son günlerde Ösym'nin düzenlediği sınavlarda sürekli bu tür olayların yaşanması ve hatalı sınav kağıtlarından dolayı Ösym başkanlığı eleştirilere hedef oldu.
    trthaber

ÖSYM Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavında Kopya Skandalı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakim ve Savcı Sınavları

Hakim ve Savcı Sınavları

Anayasa Mahkemesi, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu'nun Adalet Bakanlığı'nın Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavını Yılda Kaç Kere Yapacağı ve Ne Kadar Hakim ve Savcı Alınacağını Düzenleyen Yasanın İptali İçin Yaptığı Başvuruyu 1'e Karşı 10 Oyla Reddetti. Anayasa Mahkemesi, hakim ve savcı adaylığı sınavını Adalet Bakanlığı'nın yapmasını öngören yasanın iptali için yapılan başvuruyu...
  2. Kitap satan hakim ve savcılara disiplin soruşturması açılacak

Kitap satan hakim ve savcılara disiplin soruşturması açılacak

disiplin soruşturması nasıl yapılır Adalet Bakanlığı, hakim ve cumhuriyet savcıları ile adliye personelini kitap satışı yapmamaları konusunda uyardı. Uyarıyı dikkate almayanlar hakkında disiplin soruşturması açılacak. Adliyelerde kitap satışı yapılması nedeniyle yaşanan şikayetlerin artması üzerine Adalet Bakanlığı bir genelge yayınladı. Genelgede, hakim, cumhuriyet savcısı, icra ve yazı...
  3. Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

açıköğretim lisesi, sınavlarda skandal, 2011, kopya skandalı, soruşturma sonuçlandı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir kopya skandalı daha!..Soruşturması tamamlanan açıköğretim ve açıköğretim meslek lisesi sınavlarında İstanbul, Ankara, Mardin, Ağrı, Batman, Şırnak, Bartın, Şanlıurfa, Siirt, Diyarbakır, Bitlis başta olmak üzere 42 ilde, 669 sınıf ve...
  4. Ösym Sınav Takvimi 2012

Ösym Sınav Takvimi 2012

Ösym Sınav Takvimi 2012 ne zaman hakkında bilgi verir misiniz
  5. 2012 İdari Yargı Hakim Adaylığı Sınavı Başvuruları ne zaman acaba

2012 İdari Yargı Hakim Adaylığı Sınavı Başvuruları ne zaman acaba

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda 2012 İdari Yargı Hakim Adaylığı Sınavı Başvuruları ne zaman başlıyor bilen var mı ? Bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan 2012 İdari Yargı Hakim Adaylığı Sınavı tarihlerini yazmalarını rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş