gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

ÖSYM'nin Düzenlediği Denklik Sınavı Artık Yapılmayacak!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ÖSYM'nin Düzenlediği Denklik Sınavı Artık Yapılmayacak haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yurtdışında okuyan öğrencilerin diplomalarının Türkiyede geçerli olmasını sağlayan yükseköğretim Diplomaları Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavı Ösym tarafından kaldırıldı. İşte detaylar...

STS'nin kaldırılması 2013 yılından itibaren geçerli olacak. Yeni uygulama nedeniyle yurtdışından alınan yükseköğretim diploması denkliği için Yükseköğretim Kurulu'na başvuran tıp doktoru adayların, 14 Nisan 2013 tarihinde Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı'na (2013-TUS İlkbahar Dönemi) katılması gerekiyor.

ÖSYM'nin Düzenlediği Denklik Sınavı Artık Yapılmayacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KKTC Diplomalarına Avrupa'da Denklik

KKTC Diplomalarına Avrupa'da Denklik

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın İngiltere Başbakanı Gordon Brown ile görüşmesinde gözden kaçan bir konunun da ele alındığı ortaya çıktı. The İndependent gazetesi, Brown’un, Erdoğan’a, Rumların bloke ettiği, KKTC’deki üniversitelerin, diplomaların denkliğinin kabul edilmesini sağlayacak Bologna Anlaşması’na katılmaları konusunda yardımcı olma sözünü verdiğini yazdı. The İndependent, geçen ay...
  2. 2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri

2012 Aöf Ara Sınav Çözümleri hakkında lütfen varsa bilginiz çok acil bilgi veriniz
  3. Aöf 2012 Ara Sınav Sonuçları

Aöf 2012 Ara Sınav Sonuçları

Aöf 2012 Ara Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak lütfen bilgi verin.
  4. 2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

2012 AÖF Ara Sınav Sonuçları

Aöf Ara Sınav Sonuçları 2012 AÖF 2012 Ara Sınav Vize Tarihleri Sonuçları Sevgili melekler, AÖF Ara Sınav (Vize) 7-8 Nisan 2012 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınavdan sonra sonuçları öğrenmek için , Açıköğretim e-Öğrenme Portalı adresine girip T.C. Kimlik Numaranız ile Oturum Aç sekmesinden giriş yaparak sınav sonuçlarını sorgulayabilirsiniz. Bol şans :)
  5. ÖSYM'nin Önümüzde ki Sınavlarda Uygulayacağı Güvenlik Yöntemleri

ÖSYM'nin Önümüzde ki Sınavlarda Uygulayacağı Güvenlik Yöntemleri

Bu konu; ösymenin uygulayacağı sınav güvenlik yöntemleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yıllarda sıklıkla yaşanan ÖSYM sınavlarında ki güvenlik açıkları ve kopya skandalları, ÖSYM başkanlığını yeni güvenlik önlemleri almaya mecbur etti. Üzerinde çalışmalar yapılan güvenlik önlemleri ile ilgili olarak şimdilik verilen bilgiler şöyle... ÖSYM, güven tazeleme...

Sayfayı Paylaş