gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

otantik elbise modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

otantik elbiseler otantik elbise modelleri kıyafet modelleri elbise giyim farkı yakalamak isteyen melişlerime otantik etnik elbise modelleri.. benim hoşuma gitti ya sizin...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba bayılıyorum sitenize:)))üzeri işli siyah elbiseye bayıldım... firma adı ya da nerden alntı ise verirseniz çok mutlu olurum.
    Gülay Öztürk

otantik elbise modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elbise Modelleri

Elbise Modelleri

Elbise Modelleri istiyorum yeni elbiseler almayı düşünüyorum ama bu senenin modası nasıl bilmiyorum.
  2. Otantik Örgüden Takı Modelleri

Otantik Örgüden Takı Modelleri

Yaratıcılıkta sınır tanımayan ,hamarat bayanlar örgü örmeyi bilmeyen biri olarak her zaman size imrenerek bakmışımdır.Nasıl bir beceridir,nasıl bir yetenektir valla helal olsun.Nerdeyse uçan kuşun bile örneğini çıkaracak maharettesiniz.Sizler için birbirinden şık ve otantik örgüden takı modellerimizi sizlerle paylaşıyoruz.Umarım beğenirsiniz. Örgü Takı Modelleri
  3. Düşük bel elbise modelleri

Düşük bel elbise modelleri

düşük bel elbiseler,düşük bel elbise modelleri,son trend düşük bel elvelbiseler Ciddi duruşa sahip elbisenizi sofistike görünümünü bozmadan biraz daha eğlenceli bir modelle değiştirin. 20`lerde flapper ve 60`larda mod kızlarının bir zamanlar favorisi olan bu hareketli etekler genç bir etkiye sahip. Ve aynı zamanda oldukça kullanışlı. Pazartesi sabahı blazer ceketin altına giyeceğiniz pudra...
  4. Tadashi Shoji elbise modelleri

Tadashi Shoji elbise modelleri

Tadashi Shoji elbise modelleri Evet arkadaşlarım Dünya markalarından birisi Tadashi Shoji elbise modellerinin fiyatlarına ve her yıl yeni çıkan modellerine internet sitelerinden bakabilme ihtimaliniz var buradan satın da alabilirsiniz. Çok fazla karşılaşmadığım ama elbiseleri hoşuma giden bu marka ile alakalı görselleri hemen yazımdan sizlere eklemek istiyorum. Umarım hoşunuza gider kızlar....

Sayfayı Paylaş