gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Öteki dünyada 2 kadın

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Selam, benim adım Wanda. Selam, benimki de Slyvia, sen nasıl öldün?

Donarak öldüm.

Ne kadar korkunc.

Yok o kadar kotu degildi, soguktan titremem gecince

isinmaya

basladim ve uyku basti, sonunda huzur dolu bir olum.

Peki sen nasil oldun?

Agir bir kalp krizi gecirdim. Kocamin beni aldattıgini

sandim, onu

is ustunde yakalamak icin eve erken

geldim, fakat evde tek basina

televizyon seyreder halde buldum.

Sonra ne oldu?

Kesinlikle evde baska bir kadinin oldugundan emindim,

butun evi

aramaya basladim. Catiyi, yatakların altini ama her yeri

aradım fakat

bulamadim. Ama asiri yorulmustum, kalp krizi gecirdim ve
    oldum.

Keske derin dondurucuya baksaydin, su anda ikimiz de

yasiyor olacaktik.

Öteki dünyada 2 kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2.dünya savaş uçakları!

2.dünya savaş uçakları!

2dünya savaşı uçakları 2 dünya savaşı uçakları ikinci dünya
  2. 2 Erkegin gözünde kadin

2 Erkegin gözünde kadin

2 erkeğin gözünden kadın Bülent, avucunu açmış kendisine doğru elini uzatan adama ters ters baktı. Elli yaşlarında gösteren adam, görmeye alıştığı hırpani kıyafetli dilencilere benzemiyordu. Üzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yüzü temiz ve sağlıklı görünüyordu. "Sapa sağlam adam gidip çalışacağına dileniyor, belki benden daha zengindir" diye düşündü....
  3. Bu Dünyada Kadın Olmak

Bu Dünyada Kadın Olmak

Bu dünyada kadın olmak Sevil ATASOY [email protected] Münih’te, Alte Pinakothek Müzesi’nin 2. katının tam orta yerindeki 7 numaralı salonda, ünlü Flaman ressam Peter Paul Rubens’in, 400 yıl kadar önce yaptığı tablolar sergilenir. Bunların arasında 2x2 metre boyutlarındaki, 2 kadın, 2 erkek, 2 melek, 2 de atın resmedildiği paha biçilmez eser, ilk bakışta at üzerindeki iki yakışıklı...
  4. Öteki Dünyadan Sesler

Öteki Dünyadan Sesler

dünyadan gelen sesler öteki dünyadan sesler rüyada mezardan ses gelmesi mezardan gelen video öbür THOMAS EDİSON yaşadığı yüzyılın en önemli bilginidir. Amerika'ya ilk elektrik ışığını getirmesi, ününe iyice ün kattı. 73 yaşındaki mucit, üzerinde çalıştığı son aletin ölülerle konuşmak için çok önemli olduğunu bir radyo kanalında açıklayınca yer yerinden oynadı. EDİSON'un açıklaması şöyleydi:...
  5. 2. Dünya Savaşı'nın Nedenleri

2. Dünya Savaşı'nın Nedenleri

2.dünya savaşı,2.dünya savaşının nedenleri,2.dünya savaşının sonuçları,2.dünya savaşına katılan ülkeler,2.dünya savaşı hakkında bilgiler 1.I. Dünya Savaşı'nda yenilen devletlerle ekonomik, siyasi, askerî ve hukuki alanlarda ağır şartlar içeren antlaşmalar imzalandı. Bu durum Almanya'da hoşnutsuzluğa ve dolayısıyla II. Dünya Savaşı'na neden oldu. 2. I. Dünya Savaşı'ndan sonra sınırların...

Sayfayı Paylaş