gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Öteki Dünyadan Sesler

Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dünyadan gelen sesler öteki dünyadan sesler rüyada mezardan ses gelmesi mezardan gelen video öbür THOMAS EDİSON yaşadığı yüzyılın en önemli bilginidir. Amerika'ya ilk elektrik ışığını getirmesi, ününe iyice ün kattı. 73 yaşındaki mucit, üzerinde çalıştığı son aletin ölülerle konuşmak için çok önemli olduğunu bir radyo kanalında açıklayınca yer yerinden oynadı.
    EDİSON'un açıklaması şöyleydi: "Eğer kişiliğimiz ölümden sonra da yaşayabiliyorsa, dünyada kazandığımız bilgiyi, anıyı ve zekayı saklaması mümkün ve mantıklıdır. Bu nedenle ölüm dediğimiz olaydan sonra da kişiliğimiz devam ediyorsa dünyada bıraktıklarımızla ilişkiye geçmek isteyecektir. Bu kişiliğin maddeyi de etkileyeceği düşüncesindeyim; bu mantık doğruysa yeterince duyarlı bir alet yaparsam bu ilişkiyi kaydedebilirim.

TEYBE KONUŞAN ÖLÜLER

THOMAS EDİSON'un ölümünde sonra yaşanan bir tesadüf, büyük bilim adamının son çalıştığı aleti ve sözlerini ispat eder nitelikteydi. Ünlü İsveçli ressam, müzisyen ve flim yapımcısı FRİEDRİCH JÜRGENSON, ıssız bir yerde kuşların sesini teybine almıştı; evine dönüp çalışmalarını dinlemek için teybini çalıştırdığında kuş seslerinin yanında zayıf insan sesleri de geliyordu; bu sesler Norveç ve İsveççe konuşarak aralarında kuşları tartışıyorlardı.

Olayı tesadüf olarak kabul eden JÜRGENSON, bir radyo dalgasının karıştığını düşündü ve tekrar bir deneme yapmaya karar verdi. Bu kez daha değişik sesler duydu; bu sesler ona sesleniyor, kendilerinin ölmüş akraba ve arkadaşları olduklarını söylüyorlardı. Uzun çalışmalar ve deneyimlerden sonra 1968'de (KAİNATTAN SESLER) adlı kitabını yazdı. Bu kitap, bütün dünyada büyük yankılar yarattı; Alman hükümeti FREİBUR Üniversitesi parapsikoloji başkanının bulunduğu bir ekibe harcamalarının hükümet tarafından karşılanacağını söyleyerek profesör ve bilim adamlarının konuyla ilgili araştırmalar yapmasını istedi.

Alınan sonuçlarda bilim adamlarının raporlarında şunlar yazılıydı: Fabrikadan yeni çıkmış kasetle sessiz ortamlarda kayıt yapılıyor; kaset dinlendiğinde tanımlanan kelimelerle konuşan insan sesleri duyuluyor; bu seslerin kökeni çağdaş bilimce açıklanamıyor ve bu seslere "hiçbir yerden gelen sesler" adı veriliyor. Alman profesör HANS BENDER, bu raporun sonuna şunu ekleyerek deneyleri hükümet yetkililerine teslim ediyor: "Bu olay insanlık için nükleer fizikten bile önemlidir."

NASA DA HABERDAR

Olay Nasa'nın da ilgisini çekiyor. CAPE KENNEDY'den iki mühendis, görevlendirilmiş bilim adamlarını ziyarete geliyor; ekibin çalışmalarını, aletlerini ve yapılan deneylerini inceleyen ziyaretçiler, sorular sorduktan ve akıl da verdikten sonra hiçbir açıklama yapmayarak Amerika'ya geri dönüyorlar.

Görevli ekip şöyle düşündü: NASA'dakilerin konuyla ilgili bilgileri vardı, kim bilir onlar o etkin kayıt aletleriyle ne sesler alıyorlardı. Nereden köken alırsa alsınlar, profesör ve bilim adamlarından kurulu bu ekibin kainattan aldıkları sesler parapsikoloji alanında adeta çığır açtı.kaynak.forumtempo

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Öteki Dünyadan Sesler
    ilgınc..ben ınanıyorum..duymusuunuzdur hocalar defin olayından sonra beklerler..buarada onalrı duyan hocalr bıle varmıs...anneannem ve dedem öldugunde dah ıyı anladım bu oalyları..cok seyler dınledım...kafayı yıcek gıbıydım...

buıda ınun gıbı sanırım..

bılgıle riçin saol hayatım

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Öteki Dünyadan Sesler

Başlığı görünce tırstım zaten:Spaylaşım için saol

4. LosAngeles

LosAngeles Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nasa'nın içine bir Türk sızsa fena olmaz.Nasılsa birgün bütün bildikleri ortaya dökülecek.Kendilerini dünyanın başkenti sandıklarına göre ciddi bilgiler edinmiş olmalılar.

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

öbür dünyadan delen sesler
    ya başlığı görünce bende tırstım aslında okuyunca daha fena oldu ama bence öyle bir şey vardır ben inanıyorum bilgiler için saol cnm

Öteki Dünyadan Sesler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öteki dünyada 2 kadın

Öteki dünyada 2 kadın

Selam, benim adım Wanda. Selam, benimki de Slyvia, sen nasıl öldün? Donarak öldüm. Ne kadar korkunc. Yok o kadar kotu degildi, soguktan titremem gecince isinmaya basladim ve uyku basti, sonunda huzur dolu bir olum. Peki sen nasil oldun? Agir bir kalp krizi gecirdim. Kocamin beni aldattıgini sandim, onu is ustunde yakalamak icin eve erken geldim, fakat evde tek basina televizyon...
  2. SeS.....

SeS.....

Kar yağıyordu.Şehir biran da-şehiri sehir yapan objeler bir kar kütlesiyle örtüldüğü için-bir dağa benzemişti.Mutluydum.Hep gitmek istediğim yer birden bire bahçeme gelmişti.Sorunsuz geçen bir gecenin ardından bahçeye çıkıp kara doya doya dokunuşum şimdi bile çok net bir şekilde aklımda.Hafızam beni yanıltmıyor ise,başımdan şöyle bir olay geçmişti o gün... Aslında pek ilginç bir olay...
  3. Burası çok gürültülü. Dünyamdaki bu ses nereden geliyor? :)

Burası çok gürültülü. Dünyamdaki bu ses nereden geliyor? :)

rahimden gelen ses rahimden ses gelmesi Ana rahmini sessizi dışardan tamamen soyutlamış bir su dünyası gibi hayal ederiz. Halbuki rahmin içi çok gürültülüdür. Rahim sıvısında yankılanan sayısız ses bebeğimizin kulaklarına ulaşır ve kesintisiz işitsel uyarılmalara yol açar. Bu seslerin birçoğunu vücudumuz üretir. Damarlarımızda akan kan, kalp atıişlarımız, sindirim sistemimizdeki gazlar,...
  4. Mustafa Sandal Yok Öyle Bir Dünya Şarkısının Sözleri Burada

Mustafa Sandal Yok Öyle Bir Dünya Şarkısının Sözleri Burada

Mustafa Sandal Yok Öyle Bir Dünya şarkı sözleri Mustafa Sandal Yok Öyle Bir Dünya şarkısı sözü Az önce paylaştığımız Kurşun Geçirmez şarkısı sözleri ardından şimdi de Mustafa Sandal 'ın son albümünden Yok Öyle Bir Dünya şarkı sözleri ile karşınızdayız melekler :) İsteklerin bitmiyor Ben bittim ama yetmiyor Kaç kere kaç kere Kulağına rüzgar esmiyor Konuşuyorum ama...

Sayfayı Paylaş