gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Ötesiz İnsanlar" Dizisi Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ötesiz insanlar dizisi, ötesiz insanlar dizisi tanıtım, ötesiz insanlar dizisi fragman

Sevgili melekler, bu akşam STV'de yayına girecek olan Ötesiz İnsanlar dizisinde yakın tarihten bir kesit işlenecek. 28 Şubat üzerine işlenecek konusuyla hayli ilgi görmesi beklenen dizi bu akşam 20:50'den itibaren STV ekranlarında olacak. Dizinin, üniversitede ikna odalarını gösterdiği ilk tanıtım filmi başta olmak üzere tüm tanıtım fragmanlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz....

"Ötesiz İnsanlar" Dizisi Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı

Kan Dizisi Fragmanı Tanıtımı

kan dizisi tanıtımı fragmanı videosu yayın tarihi yayın kanalı oyuncuları kadrosu 2011-2012 ile ilgili bilgiler burada melekler 2012 yılının ocak ayında yayınlanması planlanan Kan dizisinin oyuncu kadrosu sevilen sanatçılardan oluşuyor melekler :) Yeni dizinin konusuyla ilgili bilgileri forumumuzda daha önce sizlerle paylaşmıştık.İlk fragmanı yayınlandığında sizlerle paylaşacağız :)
  2. Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

Son Dizisi Tanıtım Fragmanı

son dizisi tanıtımı konusu tanıtım fragmanı oyuncu kadrosu yayın kanalı yayın tarihi 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Yılbaşından sonra ekranlara gelmesi planlanan yeni dizi Son atv kanalında yayınlanacak melekler :) Zengin oyuncu kadrosu ve henüz tam olarak açıklanmasa da ilginç konusu sebebiyle merak edilen Son dizisi ilk fragmanı tvde dönmeye başladı. Merakla beklene ve her...
  3. Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

doksanlar dizisi doksanlar dizisi fragmanı Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarısından sonra Doksanlar dizisi için kolları sıvayan Birol Güven dizinin çekimlerinden ilk fotoları basınla paylaştıktan sonra, televizyonda dizinin ik fragmanı da yayınlandı. 90lı yıllarda yaşayanların kendilerinden birşeyler bulabilecekleri Doksanlar dizisinini çekileceği mahallenin hazırlık aşamalarının...
  4. "Ötesiz İnsanlar" Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

"Ötesiz İnsanlar" Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

ötesiz insanlar dizisi, ötesiz insanlar oyuncuları, ötesiz insanlar dizi oyuncuları Sevgili melekler, tarihe 28 şubat süraci olarak geçen olayların kaleme alındığı Ötesiz İnsanlar dizisi bu akşam STV'de başlıyor. "Küçük Gelin" dizisiyle dikkatleri çeken STV, bu iddiasını "Ötesiz İnsanlar" dizisinde de devam ettiriyor. Yapımcılığını Ömer Önder'in yaptığı bu dizinin...
  5. "Ötesiz İnsanlar " Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

"Ötesiz İnsanlar " Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

ötesiz insanlar, ötesiz insanlar dizisi konusu, ötesiz insanlar dizisi Sevgili melekler, bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan STV'nin yeni dizisi Ötesiz İnsanlar, üniversitelerdeki ikna odaları sahnesiyle izlenme rekorları kırıyor. İlk kez 28 Şubat sürecinin anlatılacağı 'Ötesiz İnsanlar' bugün STV'de başlıyor. Dizinin konusu ise şu şekilde gelişiyor... Elif tıp fakültesi...

Sayfayı Paylaş