gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Oto koltuğumuz çocuğumuzu çok terletiyor ne yapmak lazım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba . 2 yaşında bir çocuğumuz var ve oto koltuğundna kalktığında su içinde oluyor. Üstelik havlu kılıfını da almıştık, kullanıyoruz. Ne yapmak gerek , sizde oluyor mu böyle sorun? :S

Oto koltuğumuz çocuğumuzu çok terletiyor ne yapmak lazım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Simdi ne yapmak lazim

Simdi ne yapmak lazim

Bu msj ı aldıysan bana hayransın Umrunda degilse beni seviyorsun Cevap verirsen bensiz yapamıorsun Cevap vermezsen bana AşIkSıN Bakalım şimdi ne yapacaksın?.. :hmm: sevgi.us
  2. Çocuk Oto Koltuğu Cezaları Başlıyor!

Çocuk Oto Koltuğu Cezaları Başlıyor!

Bir süre önce yürürlüğü giren çocuklar için oto koltuğu kullanımı yasası ile ilgili cezalar Ekim ayından itibaren uygulamaya geçecek.Sizlere konuyla ilgili haberin detay bilgilerine geçiyorum İçinde çocuk bulunan araçlarda çocuk oto koltuğu bulundurmaya yönelik çıkarılan Trafik Yönetmeliği’nin 1 Haziran 2010 tarihinde yürürlüğe girmesiyle artan çocuk oto koltuğunda cezalar başlayacak… Bebek...
  3. Ateşlenen Çocuğa Ne Yapmak Lazım?

Ateşlenen Çocuğa Ne Yapmak Lazım?

ateşlenen çocuk, ne yapmalı, ne yapmamalı, dikkat edilmesi gerekenler, öneriler ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Çocuklarımızda en sık görülen sorunlardan biri ateşlenmedir.Çocukluk dönemi boyunca da sık sık karşı karşıya kalacağımız bu durum,bazı önemli noktalara dikkat edildiği taktirde kolaylıkla atlatılabilecek bir problemdir.Öncelik olarak bilmemiz gereken de...
  4. Balık zehirlenmelerinde ne yapmak lazım ?

Balık zehirlenmelerinde ne yapmak lazım ?

Selamlar. Balığı çok seviyor ve çok tüketiyoruz. Bazen eşim kendi de tutuyor ama bazen korkuyorum.Her gödüğümüz yerden balık alıyoruz birgün bayatına denk gelip zehirlenirsek diye. Sorum şu olacak size: balık zehirlenmeleri nasıl anlaşılır? Böyle durumlarda ne yapmak gerekir ?
  5. çocuk para yutarsa ilkyardım ne yapmak lazım ?

çocuk para yutarsa ilkyardım ne yapmak lazım ?

Bir arkadaşımın çocuğu geçenlerde para yutmuş, apar topar hastaneye götürmüşler. Hastanede kakasıyla birlikte çıkmış. Allahtan kötü birşey olmamış. Benim sormak istediğim para yutan çocuğa ne yapmak, nasıl ilkyardım uygulamak lazım ?

Sayfayı Paylaş