gebe
  1. Gece_Güzeli

Gece_Güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

otobüste bir diyaloq =)

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Gece_Güzeli tarafından paylaşıldı.

Otobüsteki ilginç diyalog... "Adam günün yorgunluğu üzerinde, perişan bir vaziyette İETT durağında otobüs
    beklemektedir. Nihayet uzun bir zaman sonra beklediği güzergahın aracı gelir
    ve biletini attıktan sonra arka taraflara doğru ilerlemeye başlar.
    Bir-iki adım ilerisindeki çift kişilik koltuğun boş olanına doğru ilerler; tam oturacağı sırada engelleyici bir ses tonu onu durdurur:
    - Buraya oturamazsın! Ben kimim biliyor musun?
    - Kim olduğunuzu bilmeli miyim?
    - Ben Yrd. Doç. falan kişiyim.
    - Evet?
    - Benim gibi kıdemli birinin yanına oturamazsın!
    - Size bir soru sormak istiyorum. Siz Yrd. Doçentlik ünvanınızdan sonra ne olacaksınız?
    - Doçent.
    - Peki sonra?
    - Şayet başımıza bir şey gelmezse Profesör.
    - Daha sonra?
    - Belki zor ama, Ordünaryus Profesör.
    - Evet... Peki bu dereceden sonra?
    - Hiiç...
    - Ben şimdiden 'hiç'im; lütfen müsade edin yanınıza oturayım...
    - !!?

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: otobüste bir diyaloq =)
    :) güzeldi teşekkürler.

otobüste bir diyaloq =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yumurcak otobüste

yumurcak otobüste

hollywood'un 46 kez işlediği, "uçakta pilotlar ölür ya da bayılır, yolculardan biri (mümkünse bir çocuk) telsiz talimatlarıyla uçağı sağ salim indirir" klişesinin otobüse uyarlanmış hali. - aloo, aloo, abi ben kamil koc istanbul-ankara otobüsünden arıyorum. kaptan molada içkiyi fazla kaçırdı hehalde, uyuyor şimdi. - evlat sakin ol, muavin orda mı? - hayır, otobüste değil, tanrım ona...
  2. Otobüs

Otobüs

Bir tanıdıkla karşılaşmaya yahut yolculuğa delalet eder.İçinde yolcularla dolu otobüsü görmek, rüya sahibinin çok gürültülü bir toplantıya gireceğine işarettir. Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görüşemediğiniz eski dostlarınızla görüşeceğinizi bildirir. Otobüste yolculuk yaparken görülmesi iftiraya uğrayacağınızı işaret eder. Arkadaşlarınız ve sizin aranızda birtakım yanlış anlaşmalar...
  3. OtObÜs dUrAkLaRI

OtObÜs dUrAkLaRI

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. haydeee bir iki bir iki ...otobüs kalkıyor

haydeee bir iki bir iki ...otobüs kalkıyor

Bu otobüsle insan dünyanın bir ucuna bile rahatça gidebilir:D bu kadar konforlu bir otobüs....insan yolculuk yaptığının bile farkına varmaz ki:)
  5. Rep İsteme DiyaLoqLarı..!

Rep İsteme DiyaLoqLarı..!

Ya canım geçenlerde ben sana bir rep vermiştim yaa +Eveettt noolmuş? -Duruyo o hale dimi sende + E herhalde yaaannniiiii - Hıııı anladıımmm ya ben de şimdi komik resimlerde bir konu açtım bir bakıversene ben eklerken çok güldüm de Bakıvermişken de bir rep yollayıversene - Şiiişt bak ne yazdım? + Bakiiim 1dk sonra - Noldu baktınmı? + Evet - rep im hala aynı? + Ee nolucaktı? + Boşuna mı bak...

Sayfayı Paylaş