gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Otomatik kapılı duş kabini

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

MAGAZALARDA GÖRMEYE ALIŞKIN OLDUĞUMUZ ÖNÜNE GELDİĞİMİZDE ACILAN OTOMATİK KAPILARIN HİÇ BANYODAKİ KABİNDE OLABİLECEĞİ AKLIMA GELMEMİŞTİ :) ROCA FİRMASI BUNUNDA OLABİLECEĞİNİN GÜZEL BİR ÖRNEĞİNİ DUŞ KABİNİYLE VERMİŞ İŞTE MODELİMİZ :)

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    harika birsey bu

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

harika elmalımmm bende istiyorumm :kiss:

Otomatik kapılı duş kabini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çift kapılı buzdolabı

çift kapılı buzdolabı

4022T 4022 T Çift Kapı Buzdolabı...
  2. Franke’den 3 kapılı akıllı buzdolabı

Franke’den 3 kapılı akıllı buzdolabı

franke buzdolabı 3 kapılı buzdolabı franke 3 kapılı üç fiyatları Franke’nin geniş aileler için ürettiği 3 kapılı çelik buzdolabı FSS 9202 FS XS, ileri teknolojik özelliklerle donatılmış derin dondurucu ve soğutucu bölümleriyle mutfaklarda hayatı kolaylaştırıyor. A+ sınıf enerji tasarrufu özelliğine sahip geniş buzdolabı, şık tasarımı, geniş iç hacmi, ısıyı “0” derecede tutan özel raf...
  3. duş

duş

Temiz ve berrak ise kişinin bütün sıkıntıları gider.
  4. sandalet modasına kapılın !

sandalet modasına kapılın !

parmak arası terlikler adından sıkça söz ettirip geniş bir kesime yayılmıştı ama yavaş yavaş onun yerini sandaletler aldı yine sandaletlerde de parmakarası modellere rastlıyoruz herkesin rahatlıkla kullanabilecegi bu modellerin çogu topuksuz düz ve rahat modeller olmasıyla yazın herseyle uyuyor olması ayrıca cazip geliyor degişik şeylerden hoşlananlar içinde daha farklı tasarımlar...
  5. İlginç ama fosksiyonel duş kabin

İlginç ama fosksiyonel duş kabin

Duşkabin modelleri Dar alan çözümleri Az önce nette dolaşırken gördüm bu duşkabini. Bunuda mı düşünmüşler dedim. Ardından da şerefsizim benim aklıma gelmişti dedim:) Tabiki gelmemişti ama görünce çok mantıklı buldum. Dar banyolar için çok işlevsel bir çözüm. Katlanan masa ve sandalye gibi katlanan duş kabin. İnanın şaka değil:) İşte ispatı:)

Sayfayı Paylaş