gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Otomatİk Msn Resİm Değiştiren proğram

Konu, 'Msn Plus-Discovery' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

msn resim değiştirme msn otomatik resim değiştirme programı Bu programla msnde ki resminizi istediğiniz zaman aralıklarında değiştirebilirsiniz.. atıyorum 15 resim koydunuz 10 sn ara ile ayarlıyorsunuz...10 sn de bir o seçtiğiniz resimleriniz slayt olarak değişiyor...
    artı program türkçe.. işinizi kolayca görüceksiniz...

http://www.msnpd.org/Install%20MPD.exe

Otomatİk Msn Resİm Değiştiren proğram konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Msn messenger arkasına gif resim koyma

Msn messenger arkasına gif resim koyma

msn gif facebooka koyulacak resimler facebooka koyulacak fotolar resim koyma Arkadaşlar şimdi sizlere msn sayfanızda çok güzel bir görüntü oluşturan programsız yapılan msn arka plana nasıl gif resmi koyabilirsiniz diye bir konuyu paylaşmak istiyorum bu konuyu nette buldum konu alıntıdır konuyu düzenleyen kişinin emeğine sağlık diyerek detaya geçiyorum Msn messenger arkasına gif resim koyma...
  2. Msn Plus Otomatik Cevap

Msn Plus Otomatik Cevap

Msn Plus Otomatik Cevap nasıl kullanılır lütfen bu konuda yardımcı olun bana
  3. Msn Plus Otomatik Cevaplama Nasıl Kullanılır ?

Msn Plus Otomatik Cevaplama Nasıl Kullanılır ?

Msn Plus Otomatik Cevap Yollamak Msn Plus Otomatik Cevap Nasıl Kullanılır Sevgili melekler, msn plus kullanıyorsanız, otomatik cevap özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız hemen izah edelim :tik: Karşı Tarafa Otomatik Cevap Verin Answer Menüsüne Tıkladığınızda Açılan Pencerede Mesaj Eklemesi Ve Düzenlemesi Yapıyorsunuz. ''Add" Butonuna Tıklayarak...
  4. Bilgisayar açıldığında MSN Messenger Otomatik Olarak Açılmasın

Bilgisayar açıldığında MSN Messenger Otomatik Olarak Açılmasın

Bilgisayar açıldığında MSN Messenger Otomatik Olarak Açılmasın istiyorum ama bunu nasıl yapacam nerden engelliyecem bilmiyorum lütfen yardım edin kızlar!
  5. Pc açılınca MSN otomatik açılmasın

Pc açılınca MSN otomatik açılmasın

MSN otomatik açılmasın Pc açılınca MSN otomatik açılmasın Bilgisayarınızı açınca, msn programı otomatik açılmasın mı istiyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Çünkü biz bu yazımızda msn otomatik açılmasın diyen tüm arkadaşlarımız için ilgili bilgileri paylaşıyoruz Melek'ler:) Windwos’unuzu yeniden başlattığınız zaman, MSN Messenger veya Live Messenger’ınızın otomatik olarak...

Sayfayı Paylaş