gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Otomobil ata çarpıp takla attı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sakarya'nın Erenler ilçesinde otomobilin ata çarparak takla atması sonucu 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Nedim Bayraktutar'ın kullandığı 81 BA 280 plakalı otomobil, yol üzerinde bulunan bir ata çarparak takla attı. Ters döndükten sonra 200 metre sürüklenen otomobil yoldan dışarı çıktı.
    Kazada yaralanan sürücü Bayraktutar, 112 hızır acil ambulansıyla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Parçalanan atın cesedi, başka bir kazaya neden olmaması için Karayolları ekipleri tarafından kaldırıldı.

Otomobil ata çarpıp takla attı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. başıyla otomobil kaldıran adan rekor kırdı

başıyla otomobil kaldıran adan rekor kırdı

150 kg. otomobili başıyla kaldırdı
  2. Otomobil at arabasına çarptı: 4 yaralı

Otomobil at arabasına çarptı: 4 yaralı

Konya'da otomobilin çarptığı at arabasındaki 2'si çocuk 4 kişi yaralandı. M.A. idaresindeki 64 DN 809 plakalı otomobil, merkez Karatay ilçesi Ereğli yolundaki hayvan pazarı karşısında bir at arabasına çarptı. devamı
  3. Askeri araç takla attı: 11 yaralı

Askeri araç takla attı: 11 yaralı

Şanlıurfa'da, askerleri taşıyan minibüs, lastiğinin patlaması sonucu önce refüje çarptı, ardından takla attı. Kazada 10’u asker 11 kişi yaralandı. Hasan KIRMIZITAŞ- Ömer PINAR'ın haberi Kaza, saat 16.00 sıralarında Şanlıurfa- Gaziantep karayolunun 21'inci kilometresinde meydana geldi. Şırnak'ta vatani görevlerini yapan ve izne çıkıp toplanma merkezi olan Gaziantep'e giden askerleri...
  4. at gözlüğü takmış insanlarla yaşamak çok zor..

at gözlüğü takmış insanlarla yaşamak çok zor..

ben 2 yıllık ewliyim ve çocuğum yok..eşimle gayet iyi anlaşıyoruz ve fikirlerimiz de uyuyor..ama öyle bi ailesi var ki bu çocuk bunlardan mı çıktı diyorum hep..kaynanam acayip dedikoducu bikadın balkona oturup bütün gelene gidene bakr herkese ne çok geziyo şu geline bak.bi gelin böyle gezebilir mi diye laflar söylüyo..karşılıklı konuşmak imkansız hemen çingene gibi bağırarak karşısındakinin...
  5. Salon takımı modelerine bir göz atın meleklerim

Salon takımı modelerine bir göz atın meleklerim

Salon takım modelleri Sehpa örtü modelleri Çeyiz alma ve yerleştirme sürecimizde annemle çok takıştığımız konulardan biriydi dantel mevzusu. Aslında annemede hak vermiyor değilim benim ortaokula gittiğim dönemlerde başlamıştı örmeye. Koca dolap dolusu dantelim olmuş oldu böylelikle. Bir sürü de dantelli havlu kenarı yapmış. Ama artık dantelin modası pek kalmadı. O yüzden bende o dantelleri...

Sayfayı Paylaş