gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Otomobil Reklamlarında Neden Erkekler Oynamaz ???‏

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Otomobil Reklamlarında Neden Erkekler Oynamaz ???‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. reklamlar

reklamlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Erkekler neden araba reklamlarında oynatılmaz?

Erkekler neden araba reklamlarında oynatılmaz?

Hiç daha önce düşündünüzmü özellikle araba reklamlarında neden erkekler yirene hep bayan mankenler kullanılıyor Belki de aklınıza gelmedi bu soru şu an merak etmeye başladınız bazılarınız değilmi:D İşte bayan mankenlerin neden tercih edildiğinin bizzat görüntüleridir takdir sizin kızlar:D Bu konudan çıkartabileceğimiz ders ne arkadaşlar:D Bayanlar her zaman için daha...
  3. Erkekler neden araba reklamlarında oynatılmaz...

Erkekler neden araba reklamlarında oynatılmaz...

Meleklerim :) sizde kendinize hic, neden erkekler hic araba reklamlarinda oynamaz diye sordunzumu?? :D Sonucta onlarin ilgi alani degilmi :D Ben arada bi sormusumdur elbet :D ama bu resmi gördükten sonra, tövbe ettim desem yeridir :D:D:D alisyk oldugumuz kare . . . . :D:D:D:D:D Ve benim sahsen tövbe ettigim kare . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  4. Ünlüler reklamlardan ne kadar kazanıyor?

Ünlüler reklamlardan ne kadar kazanıyor?

seda sayan ne kadar kazaniyor beyazıt öztürk ne kadar kazanıyor pelin karahan kazanıyor kavak yelleri oyuncuları seda sayan Onlar sahne ve televizyon dünyasının aranılan isimleri... Rol aldıkları sinema filmleri ile gişe rekorlarını zorlayan yıldızlar, reklam projeleri ile de ilgi odağı olmayı başarıyor... İşte 3 saniyelik görüntüleriyle servetlerine servet katan ünlüler... BEREN SAAT...
  5. oynamaz eklemler nelerdir

oynamaz eklemler nelerdir

oynamaz eklemler nelerdir hangileridir bilgi rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş