gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Otomobil üzerine resim koyma

Konu, 'Photoshop' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

fecabook resim koy facebooka araba resmi koy araba üzerine resim yapma [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Otomobil üzerine resim koyma
    paylaşım için teşekkürler

3. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

Otomobil üzerine resim koyma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Photoshop da Otomobile Resim Eklemek

Photoshop da Otomobile Resim Eklemek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Oto tamircisinin üzerine otomobil düştü

Oto tamircisinin üzerine otomobil düştü

Antalya'nın Alanya ilçesinde bir oto tamircisi, lift adı verilen bir tür vinçle kaldırdığı otomobilin üzerine düşmesi sonucu öldü. Alanya Sanayi Sitesi'nde bulunan Develiler Caddesi'nde, Oto Cengiz adlı işyerinin sahibi Necmettin Cengiz (30), tamir etmek amacıyla bir otomobili lift adı verilen vinçle 2.5 metre yüksekliğe kaldırdı. Otomobilin altına girerek tamir yapmaya başlayan Cengiz, bir...
  3. arabaya resım koyma tr anlatım

arabaya resım koyma tr anlatım

facebooka araba resmi koy arabaya resmini koy Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 692x498 px Ve Boyutu 263KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 692x498 px Ve Boyutu 267KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın....
  4. resimlerin üzerinde oynanırsa:)

resimlerin üzerinde oynanırsa:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Msn messenger arkasına gif resim koyma

Msn messenger arkasına gif resim koyma

msn gif facebooka koyulacak resimler facebooka koyulacak fotolar resim koyma Arkadaşlar şimdi sizlere msn sayfanızda çok güzel bir görüntü oluşturan programsız yapılan msn arka plana nasıl gif resmi koyabilirsiniz diye bir konuyu paylaşmak istiyorum bu konuyu nette buldum konu alıntıdır konuyu düzenleyen kişinin emeğine sağlık diyerek detaya geçiyorum Msn messenger arkasına gif resim koyma...

Sayfayı Paylaş