gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Otomobilimiz artık küçük geliyor araç tavsiyesi olan ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Biz çekirdek aileyiz, 3 kişiyiz ama artık aracımız küçük geliyor. Peugeot 307.Şöyle ödemesi kolay, kullanımı rahat fazla uçuk olmayacak bir otomobil tavsiyeniz varmı ?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Oooo o kadar cok secenek varki.Otomobil galerilerini gezerek ve arastirarak daha iyi bilgilenebilirsin :) Ama ben minivan olanlari cok seviyorum bizimkide oyle. Ici genis bagaj cok genis cok rahat oluyo :)

BEYZA21 bunu beğendi.
Otomobilimiz artık küçük geliyor araç tavsiyesi olan ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmetçiğe süper araçlar geliyor

Mehmetçiğe süper araçlar geliyor

Kara unsurlarının lojistik gücü, en ileri teknolojilere sahip modern araç ve gereçlerle takviye edilecek. Son yılların en büyük boyutlu askeri araç ihalesinde düğmeye bastı. Bu sayede Türk Silahlı Kuvvetlerinin mevcut lojistik yapısına büyük güç kazandırılırken, ilgili birimlerin terörle mücadelesi de daha etkin olarak yapılacak. TSK'nın uzun vadeli ihtiyacı doğrultusunda tedariki planlanan...
  2. Mehmetçiğe biyolojik araçlar geliyor

Mehmetçiğe biyolojik araçlar geliyor

Kara Kuvvetleri Komutanlığının ihtiyacı olan biyolojik araçların ihalesine teklif veren firmalar belirlendi. Savunma Sanayii Müsteşarlığınca Kara Kuvvetleri Komutanlığının ihtiyacı için tedariki planlanan KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer) Mobil Arazi laboratuvar ihalesinde teklife çağrı dosyası alan firmalar belirlendi. Savunma Sanayii Müsteşarlığınca yapılan açıklamada, KBRN...
  3. Otomobil Amblemleri Ne Anlama Geliyor ?

Otomobil Amblemleri Ne Anlama Geliyor ?

mercedes işaretinin anlamı alfa romeo logosunun anlamı otomobil amblemleri Otomobil Amblemleri Ne Anlama Geliyor ? :car: Arabadan pek anlamam ama çok güzel araba kullanırım... Bazı arkadaslarım vardır arabaya bakar bakmaz markalrından tut bazı özel özelliklerini bile sayarlar.. Bende hayranlıkla onları dinlerim.. Azcık arabalar hakkında araştırma yapayım derken bu güzel bilgilerle...
  4. Benim Çocuğum tuvaletini hiç söylemiyor tavsiyesi olan

Benim Çocuğum tuvaletini hiç söylemiyor tavsiyesi olan

Kızlar 4 yaşındaki kızım bir türlü tuvaletini söylemiyor, anlatıyorum anlatıyorum tamam diyor sonra gidiyor bir köşede işini yapıyor bakıyorum kokuyor ve müdahele ediyorum. Ya kızıyorum olmuyor konuşuyorum olmuyor sizdeki durum nedir bu yaştaki bir çocuğun tuvaletini söylememesi normal mı =
  5. 10 Vitesli Otomobiller Geliyor!

10 Vitesli Otomobiller Geliyor!

bu konu 10 vitesli otomobillerin haberine yer vermektedir. Şu ana kadar otomobil üreticileri piyasaya farklı model ve markalarla ürünlerini piyasaya sürdüler. Otomobil kullanıcalırını yakından ilgilendiren 10 vitesli arabaların piyasaya sürüleceği haberi oldukça merak uyandırdı. Sizler için haberle ilgili detaylara geçiyoruz. Gelişmekte olan otomotiv sektöründe üretim tipini değiştirecek...

Sayfayı Paylaş