gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

otopark tarifesi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] hemen gidiyorum:hhh::hhh:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: otopark tarifesi
    :hhh: :hhh: Ellerine sağlık canım...

otopark tarifesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Otopark

Otopark

Rüyada arabanizi bir otoparka biraktiginizi görmek, özel yasantinizin beklenmedik bir olaydan sonra birden bire lehinize olarak çok degisecegine; sizin kendinizin bir otopark islettiginizi görmek, yakin bir akrabanizin maddi yardimi ile islerinizi genisletip kazancinizi artiracaginiza ve bu suretle bolluk ve mutluluk içine gireceginize isarettir.
  2. Teoman - Gündüz Tarifesi

Teoman - Gündüz Tarifesi

avea gündüz tarifesi Biraz uyusam gecer belki Bir kalp atisi uzaginda İstemezsen hemen giderim Gerci taksi gunduz tarifesi acarsa Tuttugum baliklari denize attim acliktan oluyorum Bana gulmeyi armagan ettin ama Nereye koydum bulamiyorum Soy beni! yatir uykuya Su an sanki evimdeyim Bul beni! aramana gerek yok Beni koydugun yerdeyim Soy beni! yatir uykuya Su an sanki evimdeyim Bul beni!...
  3. Teoman - Gündüz Tarifesi.

Teoman - Gündüz Tarifesi.

biraz uyusam geçer belki bir kalp atışı uzağında istemezsen hemen giderim gerçi taksi gündüz tarifesi açarsa tuttuğum balıkları denize attım açlıktan ölüyorum bana gülmeyi armağan ettin ama nereye koydum bulamıyorum soy beni yatır uykuya şu an sanki evimdeyim bul beni aramana gerek yok beni koyduğun yerdeyim biraz uyusam geçer belki bir kalp atışı uzağında istemezsen hemen giderim gerçi...
  4. 2010 Gelir Vergisi Tarifesi

2010 Gelir Vergisi Tarifesi

kira gelir vergisi 2010 2010 yılı gelir vergisi dilimleri dilimleri vergi 2010 Gelir Vergisi Tarifesi 2009 yılı gelirlerine uygulanan gelir vergisi tarifesi, 271 seri no.lu Gelir Vergisi Genel Tebliğinde açıklanmıştır. Gelir Vergisi Kanunu’nun mükerrer 123. maddesinde yer alan yetki çerçevesinde Bakanlar Kurulunca yeni bir tarife belirlenmemesi durumunda, 2010 yılında elde edilecek...
  5. Antalya'da Bayanlara Özel Otopark!

Antalya'da Bayanlara Özel Otopark!

antalyada bayanlar için otopark, antalyada pembe otopark, antalyada kadınlar için otopark Antalya'da bulunan bir alışveriş merkezi Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek bayanlara özel park alanı olan otoparkını hizmete açtı. Birçok bayanın park alanı sorunu yaşamasından dolayı açılan otopark gündem de oldukça ilgi uyandırdı. haber ile ilgili detaylar ise şöyle; Antalya’daki bir AVM,...

Sayfayı Paylaş