gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Oturma Odası Duvar Rafları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Oturma odası duvar rafları Duvar rafları modelleri Duvar rafları resimleri

Evinizde sade ama cok şık bir ayrinti istiyorsaniz bu duvar raflari güzel bir fikir bence.Benim evimde de oturma odasinda iki tane beyaz sade duvar rafi var.Cok degisik bir hava katti odaya.Üstünde ise gittigim sehirlerden cok begenerek aldigim objeler var.Sadece oturma odasi degil diger odalarda da kullanabilirsiniz.:)

tesadüf ve CeMoŞ bunu beğendi.
Oturma Odası Duvar Rafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oturma Odası

Oturma Odası

Oturma Odası -Pek çok faaliyetin gerçekleştiği bu oda tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde aydınlatılmalıdır. Lokal veya genel aydınlatma sistemleri bu işi çözebilir. Tablo, aksesuar ve dolapların aydınlatılması daha rahat ve hoş bir mekan yaratılmasında yardımcı olacaktır. Bu odalarda gözü yormayacak endirekt aydınlatma sistemleri kullanılmalıdır. Sarkıt türü armatüerler, abajur, aplik,...
  2. Duvar Rafları

Duvar Rafları

duvar rafları duvar rafı rafları fiyatları komik 2008
  3. Duvar Rafları..

Duvar Rafları..

duvar rafları duvar rafı hazır rafları Melekler şu raflara bakın ne kadar farklı ben çok beğendim eminim sizde benim kadar seveceksiniz seçin bakalım:)
  4. Farklı tasarımlarıyla duvar rafları

Farklı tasarımlarıyla duvar rafları

duvar rafları modern duvar rafları değişik mutfak değişik tasarımları Modern tarzda mobilyalarla döşenmiş evlerinizi tamamlayıcı modern duvar rafları arkadaşlar.İster evinizin duvarlarında dekor olarak kullanabilir,istersenizde kitap,süs eşyalarıyla yada orjinal,farklı objelerle süsleyerek modern tarzınızı tamamlayabilirsiniz.
  5. Rengarenk duvar rafları ile çocuk odası dizaynı

Rengarenk duvar rafları ile çocuk odası dizaynı

Çocuk odası dekorasyonyu Çocuk odası raf kullanımı Çocuk odasını dizayn ederken rengarenk duvar rafları kullanabilirsiniz. Bu raflar çocuğunuzun oyuncaklarının derli toplu durmasını sağlayacaktır. aynı zamanda duvar rafları hoş bir dekorasyon oluşturur.

Sayfayı Paylaş