gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

oturumu kapar giderim

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

artık seninle yazışamam bu akşam çıkar giderim hesabın kalsın windows'a
    listemden siler giderim

sen zahmet etme yerinden
    gurultu yapmam derinden
    iletilerin üzerinden
    wink gibi akar giderim

artık sürersin bir sefa
    ne nickim kaldı ne görüntülü arama
    msne girmem bi daha
    icq yükler giderim

bozar mı sandın nudge'lar
    durumumu meşgul'a çeviririm
    emoticon gibi göz kırpması gibi
    arka planı yırtar giderim

kaybetsem bile ileti geçmişini
    listemi siler giderim
    invisible olmaz gidişim
    oturumu kapar giderim

sana attığım şarkıyı
    alınan dosyalarından silerim
    ben ağlayamam bilirsin
    yüzümü döker giderim

kişilerimden cam'imden
    space'imden cayar giderim
    senden aldığım ne varsa
    dosyama koyar giderim

engelletmem sana kendimi
    msnini hackler giderim
    şifreni değiştirmem üzülme
    oturumu kapar giderim

oturumu kapar giderim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  2. Oturumu Kapar Giderim:)

Oturumu Kapar Giderim:)

artık seninle yazışamam bu akşam çıkar giderim hesabın kalsın windows'a listemden siler giderim sen zahmet etme yerinden gurultu yapmam derinden iletilerin üzerinden wink gibi akar giderim artık sürersin bir sefa ne nickim kaldı ne görüntülü arama msne girmem bi daha icq yükler giderim bozar mı sandın nudge'lar durumumu meşgul'a çeviririm emoticon gibi göz kırpması gibi arka...
  3. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  4. Oturumu kapar giderim

Oturumu kapar giderim

artık seninle yazışamam bu akşam çıkar giderim hesabın kalsın windows'a listemden siler giderim sen zahmet etme yerinden gurultu yapmam derinden iletilerin üzerinden wink gibi akar giderim artık sürersin bir sefa ne nickim kaldı ne görüntülü arama msne girmem bi daha icq yükler giderim bozar mı sandın nudge'lar durumumu meşgul'a çeviririm emoticon gibi göz kırpması gibi...
  5. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..

Sayfayı Paylaş