gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

oturup seni düşündüm

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

oturup seni düşündüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Düşündüm.

Seni Düşündüm.

İçimde gizli kalmış sevinçler, açığa çıkmayacak heyecanlar, belki de hiç bir zaman hayata geçiremeyeceğim mutluluk formüllerim var. Kimseler bilmiyor, bense kimselere anlatmıyorum artık. Her şeyde, her yerde, her an aradığım maviyse terk edeli çok oldu beni. Oysa aşkın, umudun, hayalin rengiydi mavi benim için. Tek kelimeyle anlat bana aşkı dediklerinde söylediğim renkti o... Çok sevdiğim...
  2. düşlerde sevdim seni!

düşlerde sevdim seni!

düşlerde sevdim seni düşlerimde sevdim söyleyemedim düşlerimde söyleyemedim sözleri düşlerde seni indir sözleri Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim... Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim... Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim... Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim... Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım... Düşlerimdeydin hep... Öyle büyüktü...
  3. ***seni düşündüm****

***seni düşündüm****

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Şimdi yine düşündüm SENİ

Şimdi yine düşündüm SENİ

. Gece saatin 3ü; Şimdiye kadar rüyalarımda olmalıyken, Sigaramın dumanına daldığım bir hayal oldun... BU GECE!!! Garip bir şekilde etrafa bakındım. SANKİ... Sanki dedim kendi kendime, Daha önce bu sahneyi görmüştüm. Yine aynı masa, Yine aynı sandalye, Yine aynı masamdaki bir bardak su... Neydi eksik olan SENCE!!! Keşke der ya hani insan; Paha biçilmez şeyler...

Sayfayı Paylaş