gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ova

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Düz ve yeşil bitki örtüsüyle kaplı bir ova görmek maddi ve manevi olarak terakkiye, zorluktan sonra kolaylığa, ferah ve sevince delalet eder.Rüyada gözünüzün alabildigine kadar uzanan bir ova görmeniz, büyük bir sevinçle karsilasip mutlu günler yasayacaginiza delalet eder.Rüyada geniş ve güzel bir ova görmek; huzura ve mutluluğa işarettir.

Ova konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BoŞ Gebelİk (blighted Ovum) (anembrİyonİk Gebelİk)

BoŞ Gebelİk (blighted Ovum) (anembrİyonİk Gebelİk)

boş gebelik(su gebeliği) anembriyonik gebelik blighted ovum anembriyonik gebelik nedenleri boş ne zaman belli olur yolk kesesi ne zaman görünür Halk arasında su gebeliği olarak da adlandırılan bu durumda gebelik kesesini oluşturan zar ve plasenta oluşurken bu yapıların içinde bir bebek bulunmaz. Tanısı ultrasonda embryo ve kalp atımları görülmesi gereken haftalarda kesenin boş olarak...
  2. Zara - Ova Garibi

Zara - Ova Garibi

Amman amman amman Aman ben bir garip bülbül idim Sarpa tünedim çırpınıp uçmaya Yoktur kanedim Ben bu kara bahtı çok yerlerde sınadım Kara taşa bassam izim bellidir Amman amman amman Aman yüce dağ başında bir top kar idim Yel vurdukça ılgıt ılgıt eridim Evvel yarin sevdiği de ben idim Şimdi gurbet gurbet gezen ben oldum

Sayfayı Paylaş