gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Ovulasyon dönemi ile gebelik belirtileri arasındaki farklar.HAMİŞLERİMM HADİ YAZIN:D

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

ovulasyon belirtileri ovulasyon dönemi adet belirtileri ve hamilelik arasındaki fark Her kadının gebelik belirtileri çok farklı olabiliyor.Yani mide bulantısı herkeste yaşanmıyor mesela.Kimi çok rahat geçirirken gebeliğini,kimi sıkıntı çekiyor.Ovulasyon döneminde beliritleri yaşayanlarda var yaşamayanlarda ve ikisi bazen karışıtırılabiliyor.Mesela yumurtlama zamanı oluyo bel ağrısı,kasık ağrısı vb.ağrılar çekip sonra hayal kırıklığı yaşanabiliyor.Sonra bu belirtileri tekrar gebe iken yaşadğında,yumurtlama dönemnde bnları yaşadığı için beklemeyebiliyor.Gerçi sürpriz olması daha güzel ama bebek bekleyenler için bazı belirtilerin karıştırılması çook sinir bozucu bişe oluyor.Bizde hamişlerimizden bunların ayırımını öğrenelim bakalm.Hamişlerim bizlere bu konu hakkında yardımcı olunda aydınlanalım bakalım.ALLAH herkese bi bebiş nasip etsin AMİNNNN.Bu arada bişe okudum ne kadar doğru bilmem ama ALLAHIN 99 ismini bol bol okuyun ve isteyin,yani gerçek olmasa da RABBİMN ismii zikretmek var işin ucunda.. [​IMG]
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. fatma akdağ

fatma akdağ Forum Okuru

gebe
    ben 3 aylhamileyim 3o gnde bir adet gryorum gecen adet kanamam ilk ez 2 gn srd we bu aralar gögüslerim çok agryo dokunamyorum bile sık sıkta idrara gidiyorum mide bulantm oluyo ama hemen geçiyo acaba hamilemiyim çokkkkkkkkkkk istiyorum

sheker_shey bunu beğendi.
  3. billure

billure Forum Okuru

Evet hamilesin canim. Belirtilerin hamilelik belirtileri. Gogus agrilari. Sik idrara cikma..hepsi. ))

4. bebisimmm92

bebisimmm92 Forum Okuru

Benim adetim biteli 13 gun falan oldu ve su 2 -3 gündür sanki adet olucak misim gibi kasık agrim var ara ara Mide bulantısı var göğüslerim acıyo uçları özellikle çok hassas ve vücudum bana çok ağır geliyo çok aşırı yorgunluk hissediyorum bana ne oluyo

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113
    Mevsim geçişleri kaynaklı bir durum..Gebelikle ilgilisi yok..Bu kadar erken gebelik emaresi olmaz sevgiler..

Ovulasyon dönemi ile gebelik belirtileri arasındaki farklar.HAMİŞLERİMM HADİ YAZIN:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik ve Yaz Dönemi

Gebelik ve Yaz Dönemi

Gebeliğini yaz ayları içindegeçirmek zorunda olan gebelerde aşırı sıcağın getirdiği bir takım sıkıntılar olabilir. Yaz dönemindeki sıkıntıları; özetlemek gerekirse çoğunlukla; sıcak basmaları, avuç içi ve ayak tabanlarında yanmalar, alerjik problemler, bulantı ve kusmalardaki artış, halsizlik, uykusuzluk ve nefes darlığı gibi bir takım şikayetlerdir. Yaz dönemini gebeliğinizin ilk üç ayı...
  2. Hadi aşure yapalım :D

Hadi aşure yapalım :D

Evet meleklerim şimdi melekler mekanın aşuresin hep beraber yapalım dedim.Şimdi herkez aşurenin içine bişey koysun ve koyduğu şeyin faydalarını da yazsın hem bilgilenelim hemde nefis bi aşuremiz olsun.Ben üstünü süslemek için nar koyuyorum . Narın faydaları:Narın faydaları saymakla bitmiyor. İster tek tek tanelerini yiyerek tüketin, ister suyunu sıkarak için nar, pek çok derdin devası....
  3. Abbasiler İle Emeviler Arasındaki Farklar nelerdir yazın

Abbasiler İle Emeviler Arasındaki Farklar nelerdir yazın

Merhaba arkadaşlar ben Abbasiler İle Emeviler Arasındaki Farklar nelerdir merak ediyorum bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarım var ise lütfen benimle bilgilerini paylaşsın.
  4. üye oldum ama kimse ile konuşamadım :( gebelik belirtileri

üye oldum ama kimse ile konuşamadım :( gebelik belirtileri

adet gecikmesinin 4. günündeyim henüz test yapmadım korkumdan 2 senedir istiyoruz olmadı test yaptırdık eşimde bende ama ikimizdede bi sorun çıkmadı. gecikmenin 4. gününü ne hamilelik nede adet belirtileri olmaksızın geçiriyorum yanlız yaklaşık 10 gündür göğüs uçlarımda hassasiyet oluştu ama gün itibariyle yok bel ağrım var ve sürekli bi akıntıdan dolayı ıslaklık hissiyle acaba adet mi oldum...
  5. yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum

yumurtlama dönemi belirtilerini istiyorum

Kızlar ben yumurtlama dönemini biliyorum ama bilinen elirtileri var mı yani belirtileri neler nasıl ortaya çıkıyor. " işte şu varsa kesindir " dediğimiz bir belirtisi varsa lütfen benimle paylaşın olur mu ?

Sayfayı Paylaş