gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

ovulasyon testi kullanan varmıı

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    ben de kullanmıştım ama hamile kalmadan önceki aylarda denemiştim. baktım yumurtlama gerçekleşiyor ve beni gereksiz strese sokuyor, sonra bırakmıştım.

testi her gün aynı saatte yapman önemli...sorun olursa cevaplarım.

3. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    teşekkür ederim ama bi sorum daha olucak ben bi kaç eczaneye sordum bulamadım medikalcilerdenmi alabilirm yoksa eczanelerde var mı normalde...

4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63

eczanelerin hepsinde yok... daha çok büyük eczanelerde bulunuyor. benim aldığım eczane satmıyoruz ama isterseniz getirtebilirim demişti. ben öyle aldım. medikalcilerde değil, eczanelerde aramalısın.

5. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    teşekkür ederim canımm sende sağ salim bebğine kavuş inşallah..huzurlu ve güzel bi hayat geçirir inşallah bebeğin...

ovulasyon testi kullanan varmıı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

slm :dance: kızlar 21 haftalık hamileyim ve catlamaya başladım dr. bana madecassol verdi ama korkuyorum acaba zararı olurmu diye kullanan varsa cevap yazarsanızzz çoookkk sevinirimm kocaman mucuukkkkkkk hepinzee:cici::cici:
  2. bu kremmı kullanan varmıı melişlerim

bu kremmı kullanan varmıı melişlerim

slm arkadaşlar aranızda nıvea Q10 sıkılatırıcı kremını kullanan varmı varsa lutfen yazsıın benım dogumdan sonra olusan catlaklar ve sivilceler sarkıklar cnmı sıkmaya basladı ben bu kremı yaklasık 1 haftadır kullanıyorum ama sıkılastırma harıc nemlendırdı ama halen puruz var bu kremı kullanan veya bılen varsa bana yardımcı olabılırmı lutfen cvplarınızı beklıyorumm cıkss.
  3. meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

Naturade L-Carnitine 120 Kapsül x 480 mgr eğer kullanan varsa lütfen yorum yazssın
  4. DİGİTAL OVULASYON TESTİ CLEARBLUE

DİGİTAL OVULASYON TESTİ CLEARBLUE

Arkadaşlar Clearblue digital testlerıne Takmış durumdayım bu ara hepsını tek tek deniyorum ben birşey anlayamadım ıkı tane ovu testı aldım dun aksam ıkısınıde yaptım aynı anda (bozukmu degılmı dıye bakmak ıstedım) sonuç buyurun .. resımde goruldugu üzere aynı anda yaptığım Testlerden bırısınde gülen yüz cıktı dıgerınde çıkmadı.. ben tabı halıylen gülen yüze kanarak dun gece ve bu sabah...
  5. ovulasyon testi kullanan varmı

ovulasyon testi kullanan varmı

selam melekler ovulasyon testi kullanan varsa aranızda testin nasıl yapıldığını bana tarif edebilirmi bende hamile kalmak istiyorum sanırım bu testi düzenli yaptığınızda hamile kalma şansı oluyormuş ovulasyon testi kullananların yorumlarını bekliyorum

Sayfayı Paylaş