gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Ovülasyon testi nasıl kullanılır?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ovulasyon testleri nasıl kullanılır ovulasyon testi nasıl kullanılır Evet sevgili Anne adayları ve Anne olmaya çalışan melekler:)Hamile kalmak istiyorsunuz ama bir türlü tutturamıyorsunuz..Çoğumuz vücüt ısısıyla, yada Adet döngüsüyle yumurta yapıp yapmadığımızı anlarız.Ama yok ben anlamıyorum diyorsanız Bunun için yapmanız gereken ovülasyon testi almanız.Kendim de tükürükten ovülasyon testi aldım.Testi kullanırken sabah yiyip içmeden önce tükürüğünüzü lens yüzeyine bırakın hava kabarcığı oluşturmadan yani baloncuk yapmadan:Dtükürüğü 5 dk kurumaya bırakın ve inceleyin.Testin sonucu aşağıdaki şekillerden biri olacaktır
    ovülasyon 1.jpg

ovülasyon.Jpeg

ovülasyon.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Eylül 2016
    yaseminnnnnn, melodi_cn ve TUNAA bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    canım nerden alınıyormuş bu test bide ne kadar fiyatı belirtirsen sevinirim

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben nerden aldığımı sana özel mesaj atarak yazıcam gerçekten işe yarıyor.Ben bu gün baktım yumurta yapmışım çok sevindirik oldum Gerisi Allaha ve dikkatimize kaldı artık :bebeğim:

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    inşallah çitosum yaa hayırlısı olur inşallah işe yararsa çok güzel

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım inan aldığım zaman neden bu kadar para verdim diye düşündüm gerçi ben bir kaç üründe aldım.Ama inan var ya bu gün ovülasyon olduğunu görünce çok mutlu oldum.En azından doktora gidipte yumurta takibi yaptırmıyorum evde kendim görüyorum dediğim gibi artık önce Allaha sonrada dikkatimize kaldı bu iş inan almanı şiddetle tavsiye ediyorum canım:))

6. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar bu testler gerçekten işe yarıyor, gerçi ben ilk hamileliğimi bu testlerle öğrenmiştim, aynı Lh seviyesi ile birlikte BHCG de yükseldiği için ikisi kıpkırmızı çıkmıştı hatta tmam ben yumurtladım diye o gün bayram yapmıştık ama 2 gün sonra hamile kaldığımı öğrendim, yani bu testler gebelik de içinde çizgi veriyor haberiniz olsun :)

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim kullandığım ruj kutusu gibi olan dan sınırsız kullanımı olan..Seninkinden değildi benimki gebeliği göstermiyor sadece ovulasyon olup olmadığını gösteriyor..Senin dediğinde sınırszmı tek kullanımlıkmı?

8. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Evet canım benimkiler tek kullanımlık, aynı gebelik testi gibi tek farkı LH gösteriyor, ama dediğim gibi Bhcg de gösteriyor hamilelik varsa..

9. musab

musab Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatı ne kadar acaba bu eczanelerde satlıyomu

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım idrardan ovülasyon testi 5lisi 50,00 tl

tükürükten ovülasyon testi 120,00tl bu tükürükten olanı sınırsız kullanımlı olan benim aldığımda bu..Eczanelerde satılıyor markasna göre fiyatı değişiyor.Ben internetten aldım canım:)

11. biricikkk

biricikkk Forum Okuru

yardımm

arkadaşlar benm size bi sorum olacak bende sınırsız aldm ovülasyon testi skkar kalkmaz yapıyorm ama3gündür deniyorum egrelti otu çıkıyor ama bi tarafı noktacık bi tarafı egrlti otumsu oluyor acaba bmi yapamıyourum .bilginz varsa yardımcı olabiimiiniz

12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba eğer bir tarafta eğrelti otu bir taraftada noktacıklar varsa geçiş dönemindesiniz.Yani yumurtanız olmaya başlamış.İlk sayfada şekiller var oraya bakmanızı tavsiye ederim :)

13. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    çitoscum bende idrar testini aldım.ama ne zaman başlasam bilemedim. son adet tarihlerimiz yazıyım yardımcı olursan sevinirim.. 12.07 05.08 03.09 01.10

14. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Canım sen 29 günde bir adet oluyorsun Adetin düzenli büyük ihtimalle ovülasyon günün ayın 10 ile 15 arasında olacak..Ama sen yinede 10 ile 18 arası düşün.Ben idarardan test kullanmıyorum benim tükürükten ovülasyon..Arama motoruna ovülasyon hesaplama yaz ordan da yumurtlama günü nü hesaplayabilirsin.Birde verdiğim linki incele canım faydalı bilgiler var kırmızı yazıya tıkla;)
    http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz.html

15. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
Ovülasyon testi nasıl kullanılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Predictor Ovülasyon Testi Nasıl Çalışır?

Predictor Ovülasyon Testi Nasıl Çalışır?

predictor ovülasyon testi nedir, predictor ovülasyon testi nasıl kullanılır, predictor ovülasyon testi kullananlar, predictor ovülasyon testi yorumları, predictor ovülasyon testi hakkında bilgiler √ Predictor® Ovülasyon Testi hamile kalma şansınızı arttırmaya yardım eden doğal bir metoddur. √ Luteinizan Hormon (LH) seviyesinin yükselmesini tespit eder. LH-piki olarak da...
  2. Ovülasyonun gerçekleştiğini nasıl anlarım?

Ovülasyonun gerçekleştiğini nasıl anlarım?

ovülasyon nedir,ovülasyon belirtileri,yumurtalama belirtileri,yumurtlama nasıl olur,yumurtlama nasıl anlaşılır,yumurtlama hakkında bilgiler Hamile kalabilmek için en uygun zamanın belirlenmesi için yumurtlama ,ovulasyon döneminin belirlenmesi çok önemlidir.Yumurtlama dönemi tarihlerine yakın günlerde yapılan cinsel ilişkilerde hamile kalma ihtimali daha yüksektir.Adet dönemi 28 gün olan...
  3. Babystart tükürükten ovülasyon testi

Babystart tükürükten ovülasyon testi

Babystart® FertilFocus™ Ovülasyon Testi, yüksek kalitede, tükürüğe dayanan bir üretkenlik testidir. ( Kişisel Ovülasyon Mikroskobu ). Ovülasyonu doğru bir biçimde tahmin etmenizi sağlar. Hamilelik planlanırken en iyi yardımcıdır. Babystart® FertilFocus™ yeniden kullanılabilir, ovülasyon tahmini testi, kişisel ovülasyon mikroskobundan dolayı düşük maliyetli, yüksek kalitede, sınırsız bir...
  4. Ovülasyon testi (kiti ) kullanımı ve değerlendirme

Ovülasyon testi (kiti ) kullanımı ve değerlendirme

Bir kadının gebe kalması için uygun dönem yumurtlama günüdür.Yumurtlama gününü saptamanın çeşitli yolları vardır.Bunlar dan biri de ovülasyon testleri.Bir çok kadın ovülasyon testlerini kullanarak gebe kalmaya çalışıyor.Testi kullanmasını bilmeyenler için ovülasyon testinin kullanımı ve sonuç değerlendirmesini yazımızın devamın da bulabilirsiniz.Öncesi ;Yumurtlama dönemi nedir Ne zaman...
  5. Tükürükten ovülasyon testi kullanımı

Tükürükten ovülasyon testi kullanımı

Hiç bir neden yokken hamile kalamıyormusunuz ? O zaman yapmanız gereken tek şey ovülasyon testi kullanarak , olası yumurtlama gününüzü tespit edip gebe kalma şansınızı artırabilirsiniz. Ovülasyon testleri hem idrardan hemde tükürükten yapılmaktadır. İkiside doğru sonuç vermektedir. Fakat idrar dan olan ovülasyon testleri kullandığınız ilaçlardan etilenip yanıltıcı sonuç verebilir. Ayrıca...

Sayfayı Paylaş