Ovülasyon testi nasıl kullanılır?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Ovülasyon testi nasıl kullanılır?
ovulasyon testleri nasıl kullanılır ovulasyon testi nasıl kullanılır
Evet sevgili Anne adayları ve Anne olmaya çalışan melekler:)Hamile kalmak istiyorsunuz ama bir türlü tutturamıyorsunuz..Çoğumuz vücüt ısısıyla, yada Adet döngüsüyle yumurta yapıp yapmadığımızı anlarız.Ama yok ben anlamıyorum diyorsanız Bunun için yapmanız gereken ovülasyon testi almanız.Kendim de tükürükten ovülasyon testi aldım.Testi kullanırken sabah yiyip içmeden önce tükürüğünüzü lens yüzeyine bırakın hava kabarcığı oluşturmadan yani baloncuk yapmadan:Dtükürüğü 5 dk kurumaya bırakın ve inceleyin.Testin sonucu aşağıdaki şekillerden biri olacaktır

ovülasyon 1.jpg

ovülasyon.Jpeg

ovülasyon.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canım ben nerden aldığımı sana özel mesaj atarak yazıcam gerçekten işe yarıyor.Ben bu gün baktım yumurta yapmışım çok sevindirik oldum Gerisi Allaha ve dikkatimize kaldı artık :bebeğim:

Canım inan aldığım zaman neden bu kadar para verdim diye düşündüm gerçi ben bir kaç üründe aldım.Ama inan var ya bu gün ovülasyon olduğunu görünce çok mutlu oldum.En azından doktora gidipte yumurta takibi yaptırmıyorum evde kendim görüyorum dediğim gibi artık önce Allaha sonrada dikkatimize kaldı bu iş inan almanı şiddetle tavsiye ediyorum canım:))

Kızlar bu testler gerçekten işe yarıyor, gerçi ben ilk hamileliğimi bu testlerle öğrenmiştim, aynı Lh seviyesi ile birlikte BHCG de yükseldiği için ikisi kıpkırmızı çıkmıştı hatta tmam ben yumurtladım diye o gün bayram yapmıştık ama 2 gün sonra hamile kaldığımı öğrendim, yani bu testler gebelik de içinde çizgi veriyor haberiniz olsun :)

Canım benim kullandığım ruj kutusu gibi olan dan sınırsız kullanımı olan..Seninkinden değildi benimki gebeliği göstermiyor sadece ovulasyon olup olmadığını gösteriyor..Senin dediğinde sınırszmı tek kullanımlıkmı?

Canım benim kullandığım ruj kutusu gibi olan dan sınırsız kullanımı olan..Seninkinden değildi benimki gebeliği göstermiyor sadece ovulasyon olup olmadığını gösteriyor..Senin dediğinde sınırszmı tek kullanımlıkmı?

Evet canım benimkiler tek kullanımlık, aynı gebelik testi gibi tek farkı LH gösteriyor, ama dediğim gibi Bhcg de gösteriyor hamilelik varsa..

Canım idrardan ovülasyon testi 5lisi 50,00 tl

tükürükten ovülasyon testi 120,00tl bu tükürükten olanı sınırsız kullanımlı olan benim aldığımda bu..Eczanelerde satılıyor markasna göre fiyatı değişiyor.Ben internetten aldım canım:)

Geri