gebe
  1. gebequick

gebequick Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Ovulayon testinde çift çizgiyi yakalayıp hamile kalanlar???

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gebequick tarafından paylaşıldı.

Bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım...35 günde bir adet olurum çift çizgi 26. günde oldu.o günü ve ertesi 2 günü boş geçmedik...Bu ay çok umutlanmıştım.Dün adet olmam gerekiyodu olmadım test de negatif çıktı..bugün 36. gün hala adet olmadım ve yine test yaptım yine negatif :( :( Acaba diyorum 26. gün olduysa döllenme şu an testte çıkması için erken midir?? Kendi kendime düşünüp duruyorum lütfenn bişeyler yazınn :(

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar Gebequick,
    Yani erken yapmış olabilirsin testi eğer şüphelerin var ise yoğun şekilde, mutlak suretle bir kan testi yaptırmanı tavsiye ediyorum sana. En net sonucu bu şekilde alırsın. Yani erken olabilir testin onu diyorum sana.

Saygılar.

3. gebequick

gebequick Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ekstradan bi durumum da yok yani herhangi bir belirti...Kan testini yaptırıp negatif sonuç almak da çok zor oluyo geçen ay yine böyle oldu kan testi yaptırdım

Ovulayon testinde çift çizgiyi yakalayıp hamile kalanlar??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
  2. gebelik testinde silik çizgi

gebelik testinde silik çizgi

kızlar ilk defa yazıorum lütfen cvp bekliorum benim yarın adet olmam gerekior ama dayanamadım ve test alıp yaptım ancak 5dk sonra ikinci çizgi hafif silik belirdi ikinciyiyaptım oda hemen diilde 4-5 dk sonra silik de olsa 2. çizgi belirdi sizce hamilemiyim lütfen cevap verin acil
  3. Gebelik testinde tek çizgi var hamile olabilir miyim?

Gebelik testinde tek çizgi var hamile olabilir miyim?

gebelik testi nedir,gebelik testinde tek çizgi nedir,gebelik testinde çift çizgi nedir,gebelik testim tek çizgi çıktı yinede hamile olabilirmiyim,hamilelik testi hakkında bilgiler Gebelikte evde yapılan idrar testleri için güvenlik ve doğruluk yüzde yüz asla diyemeyiz. Genellikle testlerin bozuk olması ya da henüz hamileliğin çok yeni olması sebebi ile doğru sonuç vermeyi çok sık...
  4. Gebelik testinde silik çizgi

Gebelik testinde silik çizgi

Arkadaşlar ayın 10 unda adet olmam lazımdı bugün erkek testlerden aldım markası produick mi ne ikinci cizgi cok silikti yani dikkatli baknca ışkta belli oluyodu sizce gebelik varmıdr çok istiyorum :(
  5. Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Öncelikle merhaba yeni katıldım aranıza. önerilerinize ve bilginize ihtiyacım var Bu ayki yumurtlama günüm 16 mayıs bende bi kaç gündür bazı değişimler var adet günüm yumurtlama döngüsüne göre 31 mayis gibi olacak yani henüz geçmedi ama vücudumda bir takım değişiklikler var kasıklarım ve belim ağrıdan patlıyor sanki kasıklarıma iğneler batıyor bacaklarım ağrıyor bugün nerdeyse sabahtan 2...

Sayfayı Paylaş