gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Oy tombulum tombulum

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz.[​IMG]

[​IMG]Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz.[​IMG]

[​IMG]Resim otomatik olarak küçültüldü. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 598x577 büyüklüğü 59KB.[​IMG]

[​IMG]Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz.[​IMG]

[​IMG]Resim otomatik olarak küçültüldü. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 598x598 büyüklüğü 69KB.[​IMG]

[​IMG]Resim otomatik olarak küçültüldü. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 600x630 büyüklüğü 63KB.[​IMG]

[​IMG]Resim otomatik olarak küçültüldü. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 598x504 büyüklüğü 64KB.[​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Oy tombulum tombulum
    anam aannnaamm bunlar da ne...emegıne saglık canım

Oy tombulum tombulum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tombul ayıcık

tombul ayıcık

tombul ayı Tombul ayı uyuyor, (Uyuma hareketi yapılır.) / Gerildi koca kolları, (Gerilme hareketi yapılır.) Kış uykusunda horluyor. (Horlama hareketi yapılır.) / Başladı yürümeye. (Yürüme hareketi yapılır.) Nasıl oluyor da acıkmıyor?(Eller bele konur.) / Çıkmayın sakın yol üzerine, (Parmağı ile uyarma hareketi yapılır.) İşte tombul ayı uyanıyor. (Uyanma hareketi yapılır.)
  2. Tombul olmanin faydalari

Tombul olmanin faydalari

şişkoluğun yararlari: 1- şişko insan oturduğu yerde rahat eder... 2-her daim çarpışmaları esnek olan çarpışmalardandır... (fizikte var bole bir konu ) 3-birisi kucağınıza oturduğunda pamık yorgan üstüne oturmuş gibi rahat olur... 4-düştükleri zaman kemiğin zedelenme riski azdır... 5-yokuşları daha hızlı iner...(yuvarlanma kuvveti ile) 6-ewde artık yemek kalmaz...israfı önler......
  3. Tombul Köfte Tarifi Resimli

Tombul Köfte Tarifi Resimli

Geçen gün bir arkadaşımda yedim çok hoşuma gitti oğlum ve eşimde çok beğendi. Utandım tarifini alamadım arkadaşlar, acaba rica etsem Tombul Köfte Tarifi Resimli istiyorum bana Tombul Köfte Tarifini verebilirmisiniz.
  4. Enfes Tombul Köfte Tarifi

Enfes Tombul Köfte Tarifi

tombul köfte tombul köfte yapılışı tombul köfte tarifi ile ilgili bilgiler burada melekler. Özellikle çocuklar yemek zseçiyorsa ve sebze yemeği yemiyorlarsa köfte tarifleri kurtarıcımız olur. Elbette ki dengeli beslenme için sebze ve meyveyi de kararınca tüketmeleri gerekir. Ama özellikle hastalandıkları zaman iştahları da yoksa iyice seçici olurlar. Bu makalemizde küçük hanımlar ve beylerin...
  5. Bu Tombul Meleklere bayıldım

Bu Tombul Meleklere bayıldım

Melek bibloları Dekoratif biblo örnekleri Melek diyince hepimizin gözünün önde beyzlar giymiş ince uzun bir kız figürü canlansa d bu tombul melek bibloları bu görüntüyü biraz değiştirecek. Alışılmışın dışında bir tarzda karşımıza çıkan bu bibloları çok beğendim meleklerim. Oturma odası dekorasyonu için gülümseten bir obje olurlar.

Sayfayı Paylaş