gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Oya Aydoğan'dan Fahriye Evcen hakkında zehir zemberek açıklamalar

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

oya aydoğan resimleri özcan deniz fahriye evcen evlendi fahriye evcen oya aydoğan hakkında [​IMG]
    Oya Aydoğan, önceki gün Radyo Pink'te katıldığı 'Cadı Kazanı' programında kendi keşfi Fahriye Evcen'e ateş püskürdü.

Fahriye Evcen'in katıldığı proğramlarda adınından hiç söz etmediğini söyleyen Oya Aydoğan ' Bu çok ayıp. Fahriye tamamen benim keşfimdir. 'Almanya'da daha önce oyunculuk yapıyordum demiş'. Oyunculukla asla alakası yoktu. Almanya'nın küçük bir kasabasında yaşayan bir kızdı. Geldiği yeri çabuk unuttu. Oyunculuk aklında bile yoktu. Ben onu görmeseydim fabrikada çalışıyor olacaktı. Belki şimdiye kadar evli veya nişanlı olurdu. Benim programımda konuklar arasındaydı. Program sonrasında yanıma çağırıp oyunculuk yapmak isteyip istemediğini sordum. Hiç düşünmüyordu. Ertesi gün Almanya'ya gitti. Sonra onları arayıp ısrar ettim babasıyla görüştüm. Ediz Hun ve Hülya Koçyiğit'in bir dizisi vardı. Nuran Devres'e Fahriye'de bir rol yazdırdık.Sonra babası çikolatayla teşekkür etti. Benim adımı ağzına almıyormuş. Sen kimsin? Geçenlerde Alişan söyledi. Alişan'ın konserlerinde tanışmak için sıraya giren sıradan kızlardan biriymiş. Ben arayıpta bunu söyledin mi demem özürde beklemiyorum. Bu yenilerde böyle bir durum var. Çok zavallıca bir durum' dedi.

Oya Aydoğan'dan Fahriye Evcen hakkında zehir zemberek açıklamalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan'dan Özcan Deniz'in sevgili Fahriye Evcen ile ilgili şok açıklamalar

Alişan'dan Özcan Deniz'in sevgili Fahriye Evcen ile ilgili şok açıklamalar

özcan denizin sevgilisi özcan deniz in sevgilisi deniz fahriye evcen yeni fahriye evcen Daha önce Ebru Gündeş ve Gülşen'le birlikte olduğunu söyleyerek, bu isimleri zor durumda bırakan şarkıcı, bu kez de Prestij Müzik dönemindeki en yakın dostlarından Özcan Deniz'i üzecek bir açıklama yaptı. Alişan, Özcan Deniz'in sevgilisi Fahriye Evcen hakkında konuştu. Evcen'i 2 yıl önce Almanya'dan geldiği...
  2. Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evledimi arkadaşlar benim haberim yok hiç bununla ilgili bir haber duydunuz mu ?
  3. Fahriye Evcen Hayatı Hakkında Bilgi ve Resimleri

Fahriye Evcen Hayatı Hakkında Bilgi ve Resimleri

Fahriye Evcen Hayatı, Fotoğrafları Fahriye Evcen Hakkında Bilgi ve Resimleri Adı eski şarkıcı yeni sinema yönetmeni ve oyuncusu olan Özcan Deniz ile aşk dedikodularına karışan Fahriye Evcen hayatı hakkında bilgileri bu yazımızda paylaşıyor ve Fahriye Evcen resimleri görselleriylede güzel oyuncunun hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz. Fahriye Evcen, 04 Haziran 1986'da Almanya'nın...
  4. Veda Dizisi Fahriye Evcen kimdir hakkında bilgiler burada

Veda Dizisi Fahriye Evcen kimdir hakkında bilgiler burada

Veda Dizisi Fahriye Evcen Kimdir Veda Dizisi Fahriye Evcen Hakkında Bilgi Yaprak Dökümü dizisiyle tanıdığımız ve adı Özcan Deniz ile uzun süre yazılan güzel oyuncu Fahriye Evcan Veda dizisi oyuncuları arasında yer alıyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Veda dizisi Fahriye Evcan hakkında bilgiler sunuyoruz. Yaprak Dökümü adlı dizide ''Necla'' karakteri ile tanıdığımız...
  5. Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Bu sayfa; Fahriye Evcen Sonunda Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basınını meşgul eden Fahriye Evcen-Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen-Hamit Altıntıop ilşki söylentilerine Evcen ilk kez konuşarak yanıt verdi. Bir ara söylentilerden bunalıp Madrid'e Sinem Kobal'ın yanına giden Evcen bakalım neler söylemiş.. Ünlü oyuncu, “Madrid’e gezmeye gittim....

Sayfayı Paylaş