gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Oya Başar üçüncü kez ameliyat olacak

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Meme kanseri teşhisi konulan ve iki kez bıçak altına yatan Oya Başar, üçüncü kez ameliyat olacak. Meme kanserine yakalanan ve Amerika'ya tedavi olmaya giden Oya Başar geçtiğimiz ay dönmüştü. Ünlü sanatçı halinden oldukça memnun olarak dizi setlerine geri döndü. Ancak Başar'ın bir ameliyat daha geçirmesi gerekiyormuş. Konu ile ilgili olarak Oya Başar ''Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Ama yarın ne olacağı belli olmaz. Sonuçta iki sene iyi olursunuz, daha sonra başka bir şey çıkabilir. Bir ay sonra bir ameliyat daha olacağım bitecek işallah. Ama hiç bir zaman tam anlamı ile iyileştim artık denilemez. Ne zaman ne olacağı belli olmaz.'' dedi.

2. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Oya Başar üçüncü kez ameliyat olacak
    Yazık allah şifasını versin...

3. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun daha iyi olur inşallah

Oya Başar üçüncü kez ameliyat olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - O Başardı

Hakan Altun - O Başardı

Benim en zor anlarimda Imdadima o kosardi Simdi böyle yikildiysam Eller degil o basardi Dert üstüne dert koymayi Düsündükce kahr olmayi Bir mechulde kaybolmayi Eller degil o basardi Hani büyük sevdamizda Askimiz her engeli asardi Simdi mutsuz caresizsem Eller degil o basardi
  2. O Ameliyat Olacak...=(

O Ameliyat Olacak...=(

kızlar yarın canım sevgilim ameliyat olacak:uhu:...ve ben ne yazık ki onun yanında olamıycam:uhu:...uyandığımda elini tutamıycam:(yanında olmayı herşeyden daha çok istiyorum ama elimden hiçbişey gelmiyor aşkım...yarın bütün gün senin için dua edicem inş.ameliyat başarılı geçer ve inşallah çabuk ayağa kalkarsın seni çok seviyorum aşkım...
  3. Oya Başar kimdir

Oya Başar kimdir

oya başar kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı, filmleri, resimleri Tiyatro ve sinema sanatçısı olan Oya Başar, başarısı tartışılamaz usta oyunculardan biridir benim için Melek'ler:) Oya Başar (d. 1956 İstanbul) Türk sinema ve tiyatro oyunusu. Tiyatro sanatçısı Levent Kırca'nın eski eşi. Yaklaşık 8 yaşında İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları'na giren Oya Başar,...
  4. Oya Başar dolandırıldı!

Oya Başar dolandırıldı!

oya başarı dolandırdılar oya başar haberleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda ünlü usta oyuncu Oya Başar'ın dolandırlıdığı haberini sizlerle ve Oya Başar hayranlayıla paylaşıyoruz. Viila yapmak isteyen Oya Başar, firma tarafından nasıl dolandsırılmış buyrun haberin detaylarını okuyalım Melek'lerim. Tiyatro oyuncusu Oya Başar’ın villa yapmak için anlaştığı bir firma...
  5. Kayahan'a Üçüncü Kez Kanser Haberi!

Kayahan'a Üçüncü Kez Kanser Haberi!

kayahan kanser, kayahan haberleri, kayahanın hastalığı Sevgili melekler, Türk pop müziğinin ünlü sesi Kayahan bir kez daha kanser hastalığına yakalandı. 1990 yılında ilk kez bacağındaki yağ bezesi için doktora giden ve kanser olduğunu öğrenen Kayahan biçilen 6 aylık ömrü rağmen yılmadı ve hastalığı yendi. 11 yıl sonra ikinci kez nükseden hastalık sebebiyle dört ameliyat ve radyüterapi...

Sayfayı Paylaş