gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Oya Başarı Şok Eden Karar Nedir?...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Oya Başar Haberi Oya Başar Dolandırıldı mı?

Oya Başar villa yaptırmak için anlaştığı firma tarafından dolandırıldığı ortaya çıkmıştı..Oya Başar 3 ay önce mahkemeye verdiği firmayı şimdi ise mahkemeden takipsizlik kararı ile Oya Başar şok oldu bu işin peşini bırakmayacağını açıkladı..

Oya Başarın iki villa yaptırmak için anlaştığı firma tarafından dolandırıldığı iddiasına takipsizlik kararı verildi.
    Şokta olan Başar "40 yıllık emeğim var, çocuklarımın hakkını yedirmem" dedi.

Oyuncu Oya Başar, Oğuz İnşaat'ın sahibi Mehmet Oğuz Güney ve ortağı Dilek Güney tarafından dolandırıldığını belirterek 3 ay önce savcılığa başvurmuştu.

Başar, Sarıyer'de 1 milyon 680 bin liraya iki adet villa yapımı için sözleşme imzaladığı Güney'in villaları teslim etmediği gibi, Bebek'te 2 milyon 200 bin dolara satılan dairesinden arta kalan parayı da vermediğini öne sürmüştü. Savcılığa şikayette bulunan Oya Başar umduğunu bulamadı. Savcılık şüphelililer hakkında 'dolandırıcılık' iddiasına takipsizlik kararı verdi. Ayrıca savcılık Küçük Bebek'teki Oya Başar'a ait konutun satışından elde edilen paradan geriye kalan 149 bin doların iade edilmemesi ve iki villanın tapu kayıtlarının Başar'a devredilmemesinin hukuki anlaşmazlık kapsamında kaldığı ve bu anlaşmazlığın ise ilgili hukuk mahkemelerince veya icra dairelerince icra takibine konu olabileceği ifade edildi. Kararda ortağı Dilek Güney'in de söz konusu olayla bir ilgisi olmadığı belirtilerek her iki şüpheli hakkında kamu adına kovuşturmaya yer olmadığına karar verildiği belirtildi.

"ÇOCUKLARIMIN HAKKINI YEDİRMEM"

Savcılığın takipsizlik kararına çok şaşıran Oya Başar ise "Adalete inancım yine de sonsuz. Ne olursa olsun bu işin peşini asla bırakmayacağım. Avukatım karara hemen itiraz edecek. Ben bu parayı bir gün de kazanmadım. Bu parada 40 yıllık emeğim var, çocuklarımın hakkını kimseye yedirmem" dedi.

Oya Başarı Şok Eden Karar Nedir?... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapan O, Eden O

Yapan O, Eden O

Yapan O, Eden O Tarif edemediğim bir hisle çıkıyordum uçağın merdivenlerini. Bulut bulut olmuştu gözlerim. Madagaskar’dan ayrılıyordum. Buraya geldiğimde, uçaktan indiğim ilk anki korkulara bedel, tuhaf bir burukluk vardı şimdi içimde. Yerime oturdum. Yaşadıklarım bir film şeridi gibi geçti gözlerimin önünden. Gayriihtiyarî iki damla yaş süzüldü gözlerimden ve içimden, “Yapan Sen’sin, eden...
  2. Hakan Altun - O Başardı

Hakan Altun - O Başardı

Benim en zor anlarimda Imdadima o kosardi Simdi böyle yikildiysam Eller degil o basardi Dert üstüne dert koymayi Düsündükce kahr olmayi Bir mechulde kaybolmayi Eller degil o basardi Hani büyük sevdamizda Askimiz her engeli asardi Simdi mutsuz caresizsem Eller degil o basardi
  3. **şok eden kabe görüntüsü**

**şok eden kabe görüntüsü**

uzaydan mekkenin görünüşü mekkenin uzaydan görünüşü kabe melek kabe meleği mekkeye enen melek Makette gördüğünüz yer Mekke. Evet yanlış okumadınız burası Mekke. Her yıl milyonlarca müslümanın ibadet için gittiği kutsal belde.. Çok yakında inşaatlar tamamlandığında, Mekke işte bu resimdeki gibi olacak.. Kabe siyah bir noktaya dönüşüyor. Allah'ın evi beton yığınıyla kuşatılıyor.. Manevi...
  4. Oya Başar kimdir

Oya Başar kimdir

oya başar kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı, filmleri, resimleri Tiyatro ve sinema sanatçısı olan Oya Başar, başarısı tartışılamaz usta oyunculardan biridir benim için Melek'ler:) Oya Başar (d. 1956 İstanbul) Türk sinema ve tiyatro oyunusu. Tiyatro sanatçısı Levent Kırca'nın eski eşi. Yaklaşık 8 yaşında İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatroları'na giren Oya Başar,...
  5. Oya Başar dolandırıldı!

Oya Başar dolandırıldı!

oya başarı dolandırdılar oya başar haberleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda ünlü usta oyuncu Oya Başar'ın dolandırlıdığı haberini sizlerle ve Oya Başar hayranlayıla paylaşıyoruz. Viila yapmak isteyen Oya Başar, firma tarafından nasıl dolandsırılmış buyrun haberin detaylarını okuyalım Melek'lerim. Tiyatro oyuncusu Oya Başar’ın villa yapmak için anlaştığı bir firma...

Sayfayı Paylaş