gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Oya Germen'in Kızı ve Eski Eşinin Evliliğine Bakışı Nasıl?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

oya germen, kızının evliliği, neconun evliliği, düşünceleri, neler söyledi, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Oya Germen'in başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemişir herhalde.Önce eski eşi Neco kalktı kendinden kaç yaş küçük bir kadınla Bodrum'da evlendi.Sonra kızı kalktı kendinden kaç yaş büyük bir adamla yine Bodrum'da evlendi.Yani Oya Germen Bodrum'u yasak şehir ilan edecek yakında!

Bakın az önce twitterına ne yazmış;

“Hayatımın en önemli olaylarının başlangıcını hep Bodrum'da veya Bodrum sonrası yaşadım..! Acı, tatlı ne varsa..”

Oya Germen'in Kızı ve Eski Eşinin Evliliğine Bakışı Nasıl? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenecek kızın istekleri ve o kızın resmi

Evlenecek kızın istekleri ve o kızın resmi

Genç bir kıza ''evleneceğin kişiden ne istersin yada nasıl biri olsun istersin'' diye sorulduğunda.Söyler işte şöyle böyle diye:DAma bu kızımız hiç birşey istemiyor:DBuyrun okuyunuz:D Çok şey istemem, boyu 1.80 olsun. Fazla zengin olmasın umrumda değil, Yetir ki 50-60 milyarı olsun. Mesleğe etikete hiç önem vermem, İster mühendis, ister doktor olsun. Düğünümde fazla görkem istemem,...
  2. Evlilikte ve eş seçiminde nelere dikkat etmeli?

Evlilikte ve eş seçiminde nelere dikkat etmeli?

eş seçiminde sorulacak sorular evlilikte nelere dikkat edilmeli Evlilik büyük sorumluluk ister. Kimi evlenmekten korkar, kimi ise düşünmeden evlenmek ister. Mutlu bir evlilik için, dikkat etmeniz gereken herşey bu yazımızda Melek'lerim! Evlilik karşı cinsten iki kişinin birlikte yaşamak, yaşantıları paylaşmak, çocuk yapmak ve yetiştirmek gibi amaçlarla yaptıkları bir sözleşmedir. Evlilik...
  3. evlilikte eşimize nasıl olmalıyız

evlilikte eşimize nasıl olmalıyız

arkadaşlar ben yeni evlendim ama davrancamı bilmiyorum bebisim
  4. Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura

Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura

Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura Ahu Yağtu ve eski eşi Merhaba Melek'ler... Meraklı bir misafirimiz ünlü mankenlerden Ahu Yağtu'nun ilk eşini yani eski eşinin kim olduğunu merak etmiş. Elbette ki bizde araştırdık ve Ahu Yağtu ve eski eşi Doğan Akçura hakkında bilgiler derledik sizler için :) Yağtu’nun ikinci evliliğini yapacağı ortaya çıktı. Bugün 34 yaşında olan ünlü manken 19...
  5. Çekici ve Güzel Bakışlar  nasıl olur kızlar

Çekici ve Güzel Bakışlar nasıl olur kızlar

Çekici ve Güzel Bakışlar istiyorum bunun için ne yapmam lazım nasıl çekici ve güzel bakabilirim öneri verirseniz çok sevinirim:) Hadi ablalar sizden yardım bekliyorum:D

Sayfayı Paylaş