gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Oya Okar hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

oya okar hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kimdir, oynadığı diziler, dizileri, filmleri, biyografi, biyografisi, yaşı, kaç yaşında, haberleri,
    Oyunculuğunu beğendim ve zarif ve narin bulduğum isimlerin başında geliyor Oya Okar... Bilmem sizde ben gibi düşünüyormusunuz Melek'ler :) İşte buyrun Oya Okar:)

Oya Okar (d.1986, İstanbul), Türk sinema ve dizi oyuncusu.
    İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünden mezun oldu. Televizyon ekranlarında ve sinema perdesinde bir çok projede yer aldı, halen Star Tv televizyonunda yayınlanan İstanbul Çoçukları adlı dizide Gülfen karakterini canlandırmaktadır.
    Filmografisi

İstanbul Çoçukları - Gülfen
    Düğün Şarkıcısı - Çiçek
    Sınıf - Rüya
    Dağlar Delisi - Asu
    Ümit Milli - Elif
    Şöhret - Gülçin Özer

Oya Okar hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oysa Çoktan Sobeledİ Hayat

Oysa Çoktan Sobeledİ Hayat

Kimilerine göre küçük, aldığım derslere göre büyük, uzun ve de paylaşılası bir ömür yaşadım. Gün geldi acımdan kıvrandım, gün geldi mutluluklara teğet geçtim, gün geldi yer çekiminden etkilenmeyecek kadar mutlu oldum ama yaşadım, hep hataya inat, hayatı seve seve yaşadım. Pişmanlıklarım oldu zaman zaman... Bazense keşkelerle tükettim saatleri, yanlışlarıma teslim oldum. Pişmanlıklarımın en...
  2. Oysa Çoktan SobeLedi Hayat..

Oysa Çoktan SobeLedi Hayat..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. O,hayat arkadaşınız olabilir mi?

O,hayat arkadaşınız olabilir mi?

Sadece aşık olmanız ömür boyu mutlu olacağınız anlamına gelmiyor, karşınızdaki kişi ile yıllarca aynı yastığa baş koymak istiyorsanız kendinize şu soruları sorun. İş hayat arkadaşını seçmeye geldiğinde kimse bu kişi konusunda hata yapmak istemez. Aşk iki insanın bir araya gelmesi için en doğru neden gibi gözükse de bir evliliği sürdürmek adına bu duygunun yanında birçok farklı...
  4. Düşüncelerin neyse, hayatında o olur

Düşüncelerin neyse, hayatında o olur

düşüncelerin gücü, hayatın yönü ve dahası burada arkadaşlar. "Olumlu düşün, olumlu sonuçlar al" vb. gibi bir çok söz duymuşuzdur. Cidden de öyle Melek'lerim... Düşüncelerimiz ne ise hayatımızda öyle yön buluyor. İnanmıyor sanız; buyrun lütfen Melek'ler:) Düşüncelerin neyse hayatın da odur Birçok kişisel gelişim kitabı, “Düşüncenin Gücü”, “Olumlu Düşünmenin Gücü”, “Olumlu...

Sayfayı Paylaş