gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Öykü & Berk - Iki Arada (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Albüm İçeriği

01. Gönül Arsızı (Rumba)
    02. Seni Ben Unutmak İstemedim Ki
    03. Ah Yalan Dünya (Tangos)
    04. Geceler Düşman
    05. Barışalım (Sevillanas)
    06. Deli Gibi (Buleria)
    07. Yaktın Yandırdın Beni
    08. İlvanlım - Bedirik (Tangos)
    09. İki Kalp Bir Arada (Granaina)
    10. Un Cuento Para Mı Nino (Gulleria)

Öykü & Berk - Iki Arada (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öykü & Berk - Evlerinin Önü Boyalı Direk (akor)

Öykü & Berk - Evlerinin Önü Boyalı Direk (akor)

evlerinin önü boyalı direk akor Evlerinin önü boyalı direk Em Dm Evlerinde lambaları yanıyor F Em Göz göz olmuş ciğerlerim kanıyor Am Dm Beni gören deli olmuş sanıyor F Em Ölürüm de ayrılmam yar senden Em Aman bir bahçaya giremezsen Am Dm/f/dm Em Durup seyran durup seyran eyleme eyleme eyleme eyleme Em Aman bir binayı yapamazsan Am Dm/f/dm Em Yıkıp viran eyleme eyleme eyleme eyleme...
  2. Öykü Berk Aman geze geze albümü

Öykü Berk Aman geze geze albümü

öykü berk akor Yollarına Pasaj Müzik ile devam etme kararı alan Öykü ve Berk, "Kısmet" albümlerini yeni bir şarkı ekleyerek yeniden yayınlıyor. "Aman Geze Geze" ve "Gurbet Harap Etmiş Köyümü" şarkılarının birleştirilmesi ile ortaya çıkan bestesi Berk Gürman'a ait "Aman Geze Geze" şarkısının da bulunduğu albüm müzik marketlerde yerini alacak... Müzik...
  3. Öykü-Berk kardeşlerden Berk evlendi

Öykü-Berk kardeşlerden Berk evlendi

öykü berk evlendi Allah Mesut Etsin Öykü-Berk kardeşlerden Berk Gürman'nın, 3,5 ay önce gözlerden uzak evlendi. Farklı müzik tarzıyla dikkat çeken Öykü-Berk kardeşlerden Berk Gürman'nın, 3,5 ay önce gözlerden uzak evlendi. İzmir'de aile arasında yapılan sade bir nikah töreniyle evlenen Berk, eşi Melek Zübeyde'nin ismini bile gizliyor. Eşiyle kısa bir beraberlik yaşadıktan sonra...

Sayfayı Paylaş