gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Öykü & Berk - Seni Ben Unutmak İstemedim Ki - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

seni ben unutmak istemedim ki akor seni unutsaydım beklermiydim hiç akor unutsaydım C# D C# Seni Ben Unutmak İstemedim ki
    G# F#m
    Uzayan Yollara Neden İnandın
    A(D) C#
    Sevenler Verdiği Sözden Döner mi
    D Bm7 C#
    Şu Yalan Yollara Neden İnandın
    F#m A(D) C#
    Sevenler Verdiği Sözden Döner mi
    D Bm7 C# C#-D-F#m
    Şu Yalan Yollara Neden İnandın

F#m C#
    Seni Unutsaydım Beklermiydim Hiç
    F#m
    Bir Derdime Bin Dert Eklermiydim Hiç
    D F# Bm
    Şu Sonsuz Hasreti Kalbime Koyup
    D Bm7 C#
    Bir Ömür Boyu Ahhh Çekermiydim Hiç

D-C#-A
    A F#7 Bm(7)
    Bana Sen Uzaktan Sitem Ettikçe
    E A
    Benim Umutlarım Elimden Tutmaz
    F#m C#
    O Yalan Sözlere Sakın İnanma
    D Bm7 C#
    Seneler Geçse de Seven Unutmaz

Öykü & Berk - Seni Ben Unutmak İstemedim Ki - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öykü Berk Aman geze geze albümü

Öykü Berk Aman geze geze albümü

öykü berk akor Yollarına Pasaj Müzik ile devam etme kararı alan Öykü ve Berk, "Kısmet" albümlerini yeni bir şarkı ekleyerek yeniden yayınlıyor. "Aman Geze Geze" ve "Gurbet Harap Etmiş Köyümü" şarkılarının birleştirilmesi ile ortaya çıkan bestesi Berk Gürman'a ait "Aman Geze Geze" şarkısının da bulunduğu albüm müzik marketlerde yerini alacak... Müzik...
  2. Öykü-Berk kardeşlerden Berk evlendi

Öykü-Berk kardeşlerden Berk evlendi

öykü berk evlendi Allah Mesut Etsin Öykü-Berk kardeşlerden Berk Gürman'nın, 3,5 ay önce gözlerden uzak evlendi. Farklı müzik tarzıyla dikkat çeken Öykü-Berk kardeşlerden Berk Gürman'nın, 3,5 ay önce gözlerden uzak evlendi. İzmir'de aile arasında yapılan sade bir nikah töreniyle evlenen Berk, eşi Melek Zübeyde'nin ismini bile gizliyor. Eşiyle kısa bir beraberlik yaşadıktan sonra...
  3. Öykü & Berk - Iki Arada (2009)

Öykü & Berk - Iki Arada (2009)

Albüm İçeriği 01. Gönül Arsızı (Rumba) 02. Seni Ben Unutmak İstemedim Ki 03. Ah Yalan Dünya (Tangos) 04. Geceler Düşman 05. Barışalım (Sevillanas) 06. Deli Gibi (Buleria) 07. Yaktın Yandırdın Beni 08. İlvanlım - Bedirik (Tangos) 09. İki Kalp Bir Arada (Granaina) 10. Un Cuento Para Mı Nino (Gulleria)

Sayfayı Paylaş