gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Öykü Çelik'in Canına Tak Etti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

öykü çelik öykü çelik haberleri

Sevgili melekler, bir süredir aldığı kilolarla gündeme gelen oyuncu Öykü Çelik, Bebek sahilinde yürüyüş yaparken görüntülendi. Fazlalıklarını vermek üzere harekete geçen Öykü Çelik, karşısında basın mensuplarını görünce çileden çıktı. Fotoğraflarının çekildiğini fark edince “Yeter artık!” diye bağıran oyuncu, soruları yanıtsız bırakarak hızla uzaklaştı.

Öykü Çelik'in Canına Tak Etti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öykü

Öykü

Rüyada yasli birinden bir hikaye dinlediginizi veya kendinizin bir Öyküyü kitaptan okudugunuzu görmek, veya bir çok kimselere bir hikaye anlatmak, basinizdan büyük bir macera geçecegine; yahut bir olaydan dolayi bazi kimselerle tanisarak onlarla mahkemelik olacaginiza yorumlanir.
  2. Kenan Doğulu - Tak Etti Canıma

Kenan Doğulu - Tak Etti Canıma

Ona şuna buna mı sormalı yani Nasıl biter bu ayrılık hali Özledim biraz sokul bari Ufak bir öpücük kırma beni Azıcık aralasan ballı kalbini Oradan süzülür girerim içeri O gülüşün havalı gelişin Bilsen seni nasıl özlemişim Çiçek sermeli yollarına Türküler okunmalı deli deli Baharları getirmeli kış olunca İsmini yazmalı gökyüzüne Suların ateşlerin üzerine Sen benle ben senle delicesine Tak...
  3. Karpuz canından etti

Karpuz canından etti

Karpuz canından etti Suyun götürdüğü karpuzun peşine gitti ve bir karpuz yüzünden canından oldu. Antalya'nın Manavgat ilçesinde, soğuması için ırmağa attığı karpuzu almak için ırmağa giren 20 yaşındaki genç boğularak hayatını kaybetti. Manavgat ilçesinde bir diskoda garsonluk yapan Emrah Kuvvet isimli genç arkadaşlarıyla piknik yapmak amacıyla Manavgat Irmağı'na geldi. Burada piknik...
  4. Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı

Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı

ARAYA GİREN DENİZ DEĞİL 'YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN İKİ OYUNCUSU ARASINDA İLİŞKİ YAŞANDIĞI ŞÜPHESİNE KAREL YANIT VERDİ. 'Yaprak Dökümü'nün iki oyuncusu arasında ilişki yaşandığı şüphesi, Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik'in yollarını ayırdı. Tolga Karel ise, iddiaları yalanladı. Yaklaşık 1.5 yıldır birlikte olan Tolga Karel ile nişanlısı Öykü Çelik, kıskançlık yüzünden ayrıldı. Öykü Çelik,...
  5. silginin öyküsünü merak ettim var mı bir hikayesi ?

silginin öyküsünü merak ettim var mı bir hikayesi ?

silgi ileilgili bir kısaca bir hikaye istiyorum lütfen verebilirmisiniz

Sayfayı Paylaş