gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Öykü Serter Kemal Doğulu arasında kaç yaş var ?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

öykü serter kaç yaşında,kemal doğulu kaş yaşında,öykü kemal doğulu aşkı gerçekmi,öykü serter kemal doğuludan büyükmü,kemal doğulu öykü serter arası yaş farkı nedir kemal-dogulu-programda-oyku-ye-askini-haykirdi-6920476_x_415_o.jpg

Bu Tarz Benim jüri üyesi Kemal Doğulu herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Öykü Serter ile aşk yaşamaya başlayan Kemal Doğulu'nun Serter'den küçük olup olmadığı herkes tarafından merak ediliyor. 1979 doğumlu olan Kemal Doğulu Öykü Serter'den 4 yaş küçük. Oyuncu Kadir Doğulu'nun kardeşi olan Kemal Doğulu imaj danışmanlığı yapıyor.
    Kemal Doğulu kaç yaşında?
    Kemal Doğulu'nun sevgilisi var mı? Bu Tarz Benim yarışması ile oldukça popüler olan Kemal Doğulu şu günlerde en çok merak edilen isimlerden biri. Hande Yener'in imaj danışmanı olarak ünlenen Kemal Doğulu şimdilerde reytingleri alt üst eden Bu Tarz Benim adlı yarışmada jürilik yapıyor.

AŞKLARINI İLAN ETTİLER
    Öykü Serter ve Kemal Doğulu aşklarını kameralar karşısında ilan etti. Tv8 ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasını jüri üyesi Kemal Doğulu ve Öykü Serter arasındaki aşk iyece alevlenmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Öykü Serter'e sarılarak fotoğraf çektiren ve altına aşk dolu sözler yazan Kemal Doğulu bu aşkın sinyalini veren isim olmuştu. Bu haber sancakhaber.net tarafından yazılımıştır Öykü Serter bugüne kadar bu aşk iddiaları karşısında susmuştu fakat bugün Öykü Serter'de aşka geldi. Bugün yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında Kemal Doğulu Öykü Serter'e 'Pembe gönlüm sende' dedi. Kemal Doğulu'nun bu sözleri üzerine heyecanlanan Serter 'benim gönlümde sende dedi.
    Bir zamanların ünlü TV programı BBG ile ünlenen Öykü Serter ve Bu Tarz Benim programının jüri üyelerinden Kemal Doğulu arasında çıkan aşk dedikodusu, sosyal medyayı sallamıştı.

Bu iddianın ardından Kemal Doğulu Instagram hesabından Öykü Serter'e sarılmış fotoğrafını paylaşmış, karenin altına da 'Sahiplenen erkek tutuşu. Seviyorsam demek ki' notunu düşmüştü.

Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafla Öykü Serter ile yaşadığı aşkı itiraf eden Kemal Doğulu, aşkını programda da haykırdı. Bir zamanların ünlü TV programı BBG ile ünlenen Öykü Serter ve Bu Tarz Benim programının jüri üyelerinden Kemal Doğulu arasında çıkan aşk dedikodusu, sosyal medyayı sallamıştı. Instagram'da paylaştıkları fotoğrafla aşklarını duyuran Serter ile Doğulu çifti Bu Tarz Benim programında da aşklarını haykırmaktan çekinmediler.

Öykü Serter Kemal Doğulu arasında kaç yaş var ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öykü sertere köpek saldırısı

Öykü sertere köpek saldırısı

öykü serter köpek saldırısı Öykü Serter, dehşet anını anlattı İSTANBUL (İHA) - Baltalimanı'ndaki evinden çıktıktan bir süre sonra komşunun Pitbull kırması Boxer cinsi köpeğinin saldırısına uğrayan sunucu ve oyuncu Öykü Serter, dehşet anını anlattı. Serter, "Ucuz atlatmış olabilirim ama daha da kötü olabilirdim, şikayetçiyim" dedi. Her iki ayağı sargılı bir şekilde koltuk...
  2. öykü çeliğin yaşını bilen var mı

öykü çeliğin yaşını bilen var mı

öykü çelik kaç yaşında öykü çeliğin yaşını bilen var mı
  3. Eşinizle Aranızdaki Yaş Farkı Kaç?

Eşinizle Aranızdaki Yaş Farkı Kaç?

eşler arası yaş farkı eşler arası yaş farkı kaç olmalı Sevgili melekler, bu anketimiz evli üyelerimizi ilgilendiriyor. Sorumuz şu; eşinizle aranızdaki yaş farkı kaç? Siz mi büyüksünüz o mu? Bu yaş farkı sizi olumlu ya da olumsuz etkiliyor mu ve neden? Eşler arası yaş farkı sizce nasıl olmalı? Hadi bakalım parmaklarınız çalışsın :D:D
  4. Kemal Doğulu Boyu, Kilosu Yaşı Hakkın da Bilgiler

Kemal Doğulu Boyu, Kilosu Yaşı Hakkın da Bilgiler

"Bu Tarz Benim" yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Kemal Doğulu, yarışmanın sunucusu Öykü Serter ile yaşadığı aşk ile son zamanlarda kendinden epey bir söz ettiriyor. Kendisi hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için Kemal Doğulu'nun yaşı, boyu kilosu gibi bilgilerin yanısıra daha birçok ayrıntıyı bu yazımız da bulabilirsiniz. Kemal Doğulu 14.10.1979 Mersin doğumludur....
  5. Öykü Serter&Kemal Doğulu Resimleri

Öykü Serter&Kemal Doğulu Resimleri

Ekranların ilgi ile izlenen yarışma programı"Bu Tarz Benim" de sunucu olan Öykü Serter jüri üyelerinden Kemal Doğulu ile aşk yaşıyor, Sizler için son zamanlarda oldukça çok konuşulan bu aşkın birlikteliğini simgeleyen Öykü Serter&Kemal Doğulu resimlerini sizler için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş