gebe
  1. melisanur

melisanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Öykü sertere köpek saldırısı

Konu, 'Magazin' kısmında melisanur tarafından paylaşıldı.

öykü serter köpek saldırısı [​IMG] Öykü Serter, dehşet anını anlattı
    İSTANBUL (İHA) - Baltalimanı'ndaki evinden çıktıktan bir süre sonra komşunun Pitbull kırması Boxer cinsi köpeğinin saldırısına uğrayan sunucu ve oyuncu Öykü Serter, dehşet anını anlattı. Serter, "Ucuz atlatmış olabilirim ama daha da kötü olabilirdim, şikayetçiyim" dedi.

Her iki ayağı sargılı bir şekilde koltuk değnekleriyle evinde kameraların karşısına çıkan Serter, herkese gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. Her şey de bir hayır olduğunu dile getiren güzel sunucu, "Bu olay, göremediğim sevgiyi hissetmeme neden oldu. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. İlk anda çok soğuk kanlı davrandım.

Kendim ayağa kalktım. Taksiye bindim. Kuduz aşısını yaptırdım. Ondan sonrası gözümde teker teker canlanıyor. Yürüyemiyorum, başamıyorum. Allah kimsenin başına vermesin, ağır bir tecrübe oldu" dedi. Kendisine saldıran köpeğin Pitbull kırması Boxer cinsi olduğunu söyleyen Serter, "Bu laf anlayamayacak bir hayvan. Sahibinin sahip olamadığı bir hayvan. Besleyen ve haberi izleyen varsa köpek sevgisi nedir biliyorum. Bu hayvanı besleyenler insan içine çıktıklarında mutlaka ağızlık kullansın.

Ucuz atlatmış olabilirim ama daha da kötü olabilirdim, şikayetçiyim. Sevenlerim ve ailem çok üzüldü. 'Baldırı koptu, yüzü parçalandı' dediler. Sol ayak bileğimde kırık var, köpekle boğuştuk.

Sahibi tutmaya çalıştı. Kaçsaydım daha kötü olacaktı. Sağ ayak bileğinden yakaladı. Biliyorsunuz iki ton basınç yapıyor. Elimle o çeneyi açtım, sonra sahibi çekti"
    diye konuştu.

Etrafta 5 kişinin olduğunu söyleyen güzel sunucu, kimsenin bir şey yapamadığını söyledi. Olayı anlatmaya devam eden Serter, "Sonra diğer bileğime yapıştı. En son gördüğüm manzara, sahibinin kendi köpeğini dişleyip yere yatırarak durdurması görüntüsü oldu. Bu hayvan, besleyeceğimiz doğal bir havyan değildi. Yüzüme de saldırabilir, elimi de kapabilirdi. Bir ay kadar iyileşme süreci olabilir. Enfeksiyon kapar diye dikiş atılmadı. Düzenli pansuman yapılıyor. Daha önce de karşılaştım ama 'bir şey yapmaz' diyorlardı. Aşı karnesini istedik, kuduz yok. Bir ihtimal uyutulabilir. Ben o köpeğe bakarak yaşayamayam. Sabıkası var köpeğin, birkaç kişiyi daha ısırmış. Uykudan sıçrayarak uyanıyorum" ifadelerini kullandı.

Öykü sertere köpek saldırısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öykü

Öykü

Rüyada yasli birinden bir hikaye dinlediginizi veya kendinizin bir Öyküyü kitaptan okudugunuzu görmek, veya bir çok kimselere bir hikaye anlatmak, basinizdan büyük bir macera geçecegine; yahut bir olaydan dolayi bazi kimselerle tanisarak onlarla mahkemelik olacaginiza yorumlanir.
  2. Öykü Serter Kemal Doğulu arasında kaç yaş var ?

Öykü Serter Kemal Doğulu arasında kaç yaş var ?

öykü serter kaç yaşında,kemal doğulu kaş yaşında,öykü kemal doğulu aşkı gerçekmi,öykü serter kemal doğuludan büyükmü,kemal doğulu öykü serter arası yaş farkı nedir Bu Tarz Benim jüri üyesi Kemal Doğulu herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Öykü Serter ile aşk yaşamaya başlayan Kemal Doğulu'nun Serter'den küçük olup olmadığı herkes tarafından merak ediliyor. 1979 doğumlu olan Kemal...
  3. Bu Tarz Benim Öykü Serter Kimdir ?

Bu Tarz Benim Öykü Serter Kimdir ?

öykü serter kimdir,öykü serter kaç yaşında,öykü serter nereli,bu tarz benim sunucusu öykü kimdir,işte benim stilim öykü serter biyografisi Öykü Serter 25.02.1975 Ankara Çankaya doğumludur. Liseyi Ankara Ted kolejinde okuduktan sonra üniversiteyi Haccettepe Üniversitesi’nde Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümünde bitirmiştir. Bunun yanısıra Latin Dili ve Edebiyatını da okumuştur. Daha sonra...
  4. Bu Tarz Benim Öykü Serter Resimleri

Bu Tarz Benim Öykü Serter Resimleri

"Bu Tarz Benim" yarışmacı sunucu olan Öykü Serter hayranları için kendisinin en güzel resimlerinden seçtiğimiz görselleri sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz.
  5. Öykü Serter&Kemal Doğulu Resimleri

Öykü Serter&Kemal Doğulu Resimleri

Ekranların ilgi ile izlenen yarışma programı"Bu Tarz Benim" de sunucu olan Öykü Serter jüri üyelerinden Kemal Doğulu ile aşk yaşıyor, Sizler için son zamanlarda oldukça çok konuşulan bu aşkın birlikteliğini simgeleyen Öykü Serter&Kemal Doğulu resimlerini sizler için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş