gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

öykü_berk kardeşlerin berki evlendi...

Konu, 'Magazin' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Öykü-Berk kardeşlerin Berk'i 3,5 ay önce gözlerden uzak evlenmiş…

İsmini bile gizlediği bir güzelle aile arasında kıyılan sade nikah töreniyle evlenen Berk, evliliğini gizli tutmayı kendisinin tercih ettiğini söyledi… Eşiyle kısa bir beraberlik yaşadıktan sonra evlendiğini söyleyen Berk, “Uzun beraberlikler sonunda yapılan evlilikler yürümüyor” diyor…

Ağabeyinin evliliğiyle birlikte uzun süredir bir aşk Öykü de evliliği gelecek planları içine almış… Öykü, “Çocuk sahibi olmayı istediğimde evlenirim” dedi…

öykü_berk kardeşlerin berki evlendi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öykü-Berk kardeşlerden Berk evlendi

Öykü-Berk kardeşlerden Berk evlendi

öykü berk evlendi Allah Mesut Etsin Öykü-Berk kardeşlerden Berk Gürman'nın, 3,5 ay önce gözlerden uzak evlendi. Farklı müzik tarzıyla dikkat çeken Öykü-Berk kardeşlerden Berk Gürman'nın, 3,5 ay önce gözlerden uzak evlendi. İzmir'de aile arasında yapılan sade bir nikah töreniyle evlenen Berk, eşi Melek Zübeyde'nin ismini bile gizliyor. Eşiyle kısa bir beraberlik yaşadıktan sonra...
  2. Ahmed Berki Kimdir

Ahmed Berki Kimdir

Merhaba kızlar Ahmed Berki Kimdir hakkında bilgi istiyorum sizden
  3. Ahmed Berki hakkında bilgi

Ahmed Berki hakkında bilgi

Ahmed Berki biyografi Ahmed Berki hayatı Merhaba Melek'ler, bu yazımızda Ahmed Berki kimdir diyen misafirimiz için ve siz melek'lerimiz için Ahmed Berki biyografi bilgilerini paylaşıyoruz arkadaşlarım. Ahmed Berki'nin Doğum târihi bilinmemektedir. Afganistan'da yetişen velilerdendir. Berk kasabasından olduğu için Berkî nisbetiyle tanındı. Evliyânın büyüklerinden İmâm-ı Rabbânî Ahmed...
  4. Kaçarak evlendim

Kaçarak evlendim

merhaba arkadaşlar ben eşimle birbirimize kaçarak evlendik aslında çok mutluyuz ama ailem kaçtığım için bana ve eşime cephe aldı konuşmak istemiyorlar. Kimleri araya koyduksak olmadı bu durum beni çok üzüyor. Aslında onlarda haklılar biliyorum belkide yaptığım olay yanlıştı ama eşimi çok seviyordum yaşım aileme göre evlilik için küçük olunca vermediler o yüzden kaçmak zorunda kaldım tekrar...

Sayfayı Paylaş