gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Öyle Bir Geçer Zaman ki 69. bölümde çalan O Ev şarkısı Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Öyle Bir Geçer Zamana Ki adlı dizinin 69. bölümünde Süleyman'ın seslendirdiği O Ev adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda gelen yoğun misafir istekleri üzerine sizlerle paylaşıyoruz.

Bir balıkçı köyünde
    Seninle bir yaz
    O evde kalmıştık
    Duvarları bembeyaz
    O evde geçse bir ömür az
    Tüter gözümde aklımdan çıkmaz
    Orada tatmıştık mutluluğu
    Kaldı uzakta o en derin haz
    O ev beni çagırır
    Gel gör gidemem sensiz
    Tavandan sarkan balıkçı ağları
    Yemeğimizi paylaşan o küçük kedi
    Gözümün önünde daha dün gibi
    O evde geçse bir ömür az
    Sen güneşin doğuşunu ilk kez o evde gördün
    Senin yüzünü bir ben güldürdüm
    Şimdi ise o ev çok uzak
    Çok uzak o yaz
    O evde geçse bir ömür az
    O ev beni çağırır
    Gel gör gidemem sensiz
    Hatırladın mı
    O balıkcı köyünde seninle bir yaz
    Küçücük bir evde kalmıstık
    Duvarları bembeyaz

Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle bir geçer zaman ki 19 nisan metenin şarkısı dinle

Öyle bir geçer zaman ki 19 nisan metenin şarkısı dinle

mete nin 1 olduğu şarkı öyle bir geçer zamanki metenin şarkısı, ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı dinle, izle, Dün metenin seslendirmiş olduğu " Ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı " isimli şarkı bir çok izleyiciden tam not aldı. Mete'nin yani Aras Bulut İyemli'nin söylemiş olduğu şarkıyı bir defa daha dinlemek isteyen arkadaşlarımız için bir kez daha paylaşıyorum. Gerçekten tekrar...
  2. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri

Öyle bir geçer zamanki berrinle ahmetin ayrılışında çalan şarkı sözleri Öyle Bir Geçer zamanki arkadaş şarkısının sözleri Ekranların fenomen haline gelen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 17 Nisan'da yayınlanan bölümünde çalan Arkadaş şarkısının sözlerini sizler için paylaşıyoruz :) Bir kıvılcım düşer önce, büyür yavaş yavaş Bir bakarsın volkan olmuş, yanmışsın...
  3. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri

öyle bir geçer zaman ki süleymanın söylediği şarkı öyle bir geçer zaman ki süleyman şarkı Ekranların ilgiyle izlenen fenamen dizilerinden Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde 29 Mayısta yayınlanan bölümde Süleyman karakteri çok güzel bir şarkı söyledi melekler :) ''Sen Bir Yana Bu Dünya Bir Yana'' isimli bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte Öyle Bir Geçer Zaman ki Süleymanın...
  4. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman Aydına Veda Ederken çalan şarkının sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman Aydına Veda Ederken çalan şarkının sözleri

Öyle bir geçer zaman ki dizisinde osman aydına'a veda ederken bir şarkı çalıyordu. O şarkının sözlerini arıyorum varmıdır bu sitede bilen ?
  5. Öyle Bir Geçer zaman ki 9 Nisan 2013 Fragmanı

Öyle Bir Geçer zaman ki 9 Nisan 2013 Fragmanı

bu konu Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 9 Nisan 2013 yeni fragmanına yer vermektedir. Kanal d ekranlarının esvilen dizisi Öyle bir geçer zaman ki dizisinin 9 Nisan 2013 yeni bölümün de sular durulmuyor. 12 Eylül zamanlarının geçtiği dizi de Mete hapisten çıkarak özgürlüğüne kavuşuyor ama uzun bir süre işkence gördüğü için psikolojisi bozuluyor. Hakan Karolinin gerçek yüzünü babasına...

Sayfayı Paylaş