gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Öyle bir geçer zamanki berrinle ahmetin ayrılışında çalan şarkı sözleri Öyle Bir Geçer zamanki arkadaş şarkısının sözleri

Ekranların fenomen haline gelen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 17 Nisan'da yayınlanan bölümünde çalan Arkadaş şarkısının sözlerini sizler için paylaşıyoruz :)

Bir kıvılcım düşer önce, büyür yavaş yavaş
    Bir bakarsın volkan olmuş, yanmışsın arkadaş
    Dolduramaz boşluğunu ne ana ne gardaş
    Bu en güzel, bu en sıcak duygudur arkadaş

Ortak olmak her sevince, her derde, kedere
    Ve yürümek ömür boyu, beraberce, el ele
    Olmasın hiç o ta içten gülen gözlerde yaş
    Bir gün gelip, ayrılsak bile seninle arkadaş
    (Yollarımız ayrılsa bile seninle arkadaş)

Evet arkadaş;kim olduğumu, ne olduğumu
    Nerden gelip, nereye gittiğimi sen öğrettin bana
    Elimden tutup, karanlıktan aydınlığa sen çıkardın
    Bana yürümeyi öğrettin yeniden
    El ele ve daima ileriye
    Bir gün.
    Bir gün birbirimizden ayrı düşsek bile
    Biliyorum, hiçbir zaman ayrı değil yollarımız
    Ve aynı yolda yürüdükçe
    Gün gelir ellerimiz yine dostça birleşir
    Ayrılsak bile kopamayız

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

Öyle Bir Geçer Zaman ki Aylin Kimdir?

aylin kimdir aylin öyle bir geçer zamanki öyle bir geçer zamankinin aylini zamanki biyografi Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin karakterini oynayan Farah Zeynep Abdullah resimlerini ve biyografi bilgilerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum. Adı Soyadı:Farah Zeynep Abdullah Ülke:Türkiye Doğum Tarihi:17-08-1989 Türk bir ailenin kızı olarak İngiltere de doğdu.Liseyi de orada...
  2. Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman ki 69. bölümde çalan O Ev şarkısı Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Öyle Bir Geçer Zamana Ki adlı dizinin 69. bölümünde Süleyman'ın seslendirdiği O Ev adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda gelen yoğun misafir istekleri üzerine sizlerle paylaşıyoruz. Bir balıkçı köyünde Seninle bir...
  3. Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri

Öyle Bir Geçer zamanki 17 Nisanda çalan şarkı Arkadaş sözleri istiyorum sizden kızlar bana o şarkının sözlerini yazın yaa bittim o şarkıya
  4. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri

öyle bir geçer zaman ki süleymanın söylediği şarkı öyle bir geçer zaman ki süleyman şarkı Ekranların ilgiyle izlenen fenamen dizilerinden Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde 29 Mayısta yayınlanan bölümde Süleyman karakteri çok güzel bir şarkı söyledi melekler :) ''Sen Bir Yana Bu Dünya Bir Yana'' isimli bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte Öyle Bir Geçer Zaman ki Süleymanın...
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman Aydına Veda Ederken çalan şarkının sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman Aydına Veda Ederken çalan şarkının sözleri

Öyle bir geçer zaman ki dizisinde osman aydına'a veda ederken bir şarkı çalıyordu. O şarkının sözlerini arıyorum varmıdır bu sitede bilen ?

Sayfayı Paylaş