gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

öyle bir geçer zaman ki süleymanın söylediği şarkı öyle bir geçer zaman ki süleyman şarkı

Ekranların ilgiyle izlenen fenamen dizilerinden Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde 29 Mayısta yayınlanan bölümde Süleyman karakteri çok güzel bir şarkı söyledi melekler :) ''Sen Bir Yana Bu Dünya Bir Yana'' isimli bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte Öyle Bir Geçer Zaman ki Süleymanın söylediği şarkı.. :)

Artık inandım ben şansıma
    Seni çıkardı karşıma
    Deli gibi aşığım sana
    Sen bir yana bu dünya bir yana

Çalsın artık durmadan çalsın sazlar
    Gelin dostlar, gelin dostlar
    Kalbimizde düğün var

Sonunda erdik biz murada
    Darısı başkalarına
    Hayatımı veririm ben sana
    Sen bir yana bu dünya bir yana

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinde Süleyman'ın 29 Mayıs'ta Söylediği Şarkının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alı kaptan “öyle bir geçer zaman ki” dizisini anlattı

Alı kaptan “öyle bir geçer zaman ki” dizisini anlattı

erkan petekkaya ali kaptan oyle bir gecer zamanki dizisi erkan petekkaya hakkinda dizi hakkinda ali kaptan hakkinda konular burada melekler Sevgili Melekler Hepimizin severek izledigi oyle bir gecer zaman ki dizisinin basrol oyuncularindan Erkan petekkaya (nami diger Ali Kaptan) dizi hakkinda ucan kusla roportaj yapti, Ali Kaptan, geçen sezonun son bölümünde cinayet işledi. O hırçın,...
  2. Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman ki 69. bölümde çalan O Ev şarkısı Öyle Bir Geçer Zaman ki 10 Nisanda süleyman'ın söylediği şarkının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Öyle Bir Geçer Zamana Ki adlı dizinin 69. bölümünde Süleyman'ın seslendirdiği O Ev adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda gelen yoğun misafir istekleri üzerine sizlerle paylaşıyoruz. Bir balıkçı köyünde Seninle bir...
  3. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Arkadaş Şarkısının Sözleri

Öyle bir geçer zamanki berrinle ahmetin ayrılışında çalan şarkı sözleri Öyle Bir Geçer zamanki arkadaş şarkısının sözleri Ekranların fenomen haline gelen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin 17 Nisan'da yayınlanan bölümünde çalan Arkadaş şarkısının sözlerini sizler için paylaşıyoruz :) Bir kıvılcım düşer önce, büyür yavaş yavaş Bir bakarsın volkan olmuş, yanmışsın...
  4. Öyle bir geçer zamanki 29 Mayısta süleymanın söylediği şarkı sözü istiyorum

Öyle bir geçer zamanki 29 Mayısta süleymanın söylediği şarkı sözü istiyorum

Öyle bir geçer zamanki 29 Mayısta süleymanın söylediği şarkı sözü için yazıyorum size lütfen bana o şarkının sözlerini yazın arkadaşlar.
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman Aydına Veda Ederken çalan şarkının sözleri

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Osman Aydına Veda Ederken çalan şarkının sözleri

Öyle bir geçer zaman ki dizisinde osman aydına'a veda ederken bir şarkı çalıyordu. O şarkının sözlerini arıyorum varmıdır bu sitede bilen ?

Sayfayı Paylaş