gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Sezon Finali Özeti 2012

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finali 2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Odu

Sevgili melekler, ekranların fenomen haline gelen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi sezon finalini yaptı ve tatile girdi. Ali Kaptanından Cemile'sine herkesin dilinde olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki sezon finali 2012 izlemeyenler için konusunu aşağıda paylaşıyoruz ..:)

Ali kaptan ailesini akşam yemeğinde eski evlerinde toparlayıp duygusal bir konuşma ile tekrar denize açılacağını söyler. Osman ise babasının daha önce ona sakla diye verdiği resmi babasına tekrar vererek babasının gitmemesini ister.

Ali kaptan Cemileye duygusal bir mektup bırakarak denize açılıp kendisini mavi sulara bırakır.
    Aylin ise doğuma gider ve doğum sonrası ile ilgili herhangi bir sır verilmez.

Dizinin sonunda ise Osman büyür ve mahalledeki çocukların oynadığı oyunda onlara eşlik eder.

Osman'ın kim olduğu ise önümüzdeki sezona kalır.

Dizi yeni sezonda 10 yıl sonrasından devam edecektir.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    yeni bölümü merakla bekliyorum acaba ne zaman başlayacak yeni sezon???

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Sezon Finali Özeti 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Sezon Finali Fragmanları...

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Sezon Finali Fragmanları...

öyle bir geçer zaman ki, sezon sonu finali, 2011, fragmanları38.bölüm, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bütün diziler yavaş yavaş sezon finallerini yapıyorlar. Anlayacağınız yaz boyu dizilerin nasıl devam edeceği konusunda kafa yorup duracağız. Reyting rekortmeni dizilerden Öyle Bir Geçer Zaman Ki de bu Salı can alıcı noktalarda diziyi bırakarak tatila...
  2. Alı kaptan “öyle bir geçer zaman ki” dizisini anlattı

Alı kaptan “öyle bir geçer zaman ki” dizisini anlattı

erkan petekkaya ali kaptan oyle bir gecer zamanki dizisi erkan petekkaya hakkinda dizi hakkinda ali kaptan hakkinda konular burada melekler Sevgili Melekler Hepimizin severek izledigi oyle bir gecer zaman ki dizisinin basrol oyuncularindan Erkan petekkaya (nami diger Ali Kaptan) dizi hakkinda ucan kusla roportaj yapti, Ali Kaptan, geçen sezonun son bölümünde cinayet işledi. O hırçın,...
  3. Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin Ölecek mi?

Öyle bir geçer zaman ki dizisinde Aylin Ölecek mi?

Aylin Ölecek mi? Kızlar sevilen dizi öyle bir geçer zaman ki de aylin ölecek mi yoksa ölmeyecek mi siz ne dersiniz bu konuda ki görüşlerinizi alabilir miyim:)
  4. Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Kızlar Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu

Ya kızlar ben izleyemedim Öyle Bir Geçer Zaman ki Sezon Finalinde Ne Oldu izleyen varsa lütfen bana da yazsın neler olduğunu merak ediyorum:S
  5. Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu!

Bu konu; Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin final yapacağı tarih belli oldu. Salı akşamları Kanal D ekranlarında yer alan dizi, Haziran ayında final yapacak. İşte haberin detayları... Kanal D'de salı akşamları yayınlanan,...

Sayfayı Paylaş